Honda CBR 954RR Fireblade (2003)

Vlastník dratek
Vloženo 5.2.2008
Aktualizováno 11.6.2011

Fireblade 954, bezproblémový stroj,výkon naprosto dostačující. Design jeden z nejhezčích mnohem lepší než model následující CBR 1000.

Čz a Mz 150 na tom asi začínal každý, potom byla Honda CBR 600(95), Yamaha FZR 600R(95), Yamaha YZF 600 Thundercat(97), Kawasaki ZX9(01), Honda VFR 800(98), no a teď je to Fireblade(03)
V porovnání s předchozími modely tak design jednoznačně nejlepší. Ve své době se mi líbila nejvíc Kawa. Jak jsem psal v úvodu mnohem lepší design než následující litr CBR.
Mě osobně se jako nejlepší jeví tato barevná kombinace ( modrá-bílá). Samozřejmě věc názoru.
Fároše jsem koupil po VFR, protože jsem věděl,že budu jezdit již sám.Takže tam nemám druhé sedlo a místo něho kryt který to celé dolaďuje. Laďěný výfuk byl již při koupi je to značka Blue flame. Žádný brutální rachot ale docela slušný zvuk.
Měřím 185 cm a docela se na moto vejdu,i když mám od kolen trošku ošoupané kapoty na vršku.Na sedle se dá slušně posouvat a měnit pozice podle potřeby. Nejdelší trasa byla 800 km téměř bez pauzy a v pohodě. Byla to cesta na Honda den do Brna. Na okruhu,kde jsem byl poprvé, tak mě na první jízdě předjížděli všichni kdo to tam jenom trochu znali. Jak jsem jel třetí jízdu tak už to bylo lepší.
Obrousil jsem stupačky a celkem zrychlil samozřejmě v rámci vědomí že mě čeká přes 300 km domů.
Používám pneu Pirelli Supercorsa, rychle se zahřejí a jsou po pár km ready k rychlé jízdě.
Jejich životnost je taky slušná. Odhad 4 tis. by mohly vydržet v závislosti na tom jak často se dostanu na okruh.

Black-rider
Black-rider napsal 09.02.11 v 18:23

954

LukasHRC
LukasHRC napsal 25.01.11 v 13:47

Krásná farebná kombinácia na super Fárošovi Želám veľa šťastných km a dávam 10 bodíkov

Sete
Sete napsal 24.01.11 v 09:24

Pěkná

DrahošCBR
DrahošCBR napsal 02.03.10 v 22:38

Souhlasím, barevná kombinace je ta nejhezčí na tomto modelu. Vždycky se mi 954 moc líbila a po SP2 jsem si jí prostě musel nadělit. Bohužel naopak tu nehnusnější barevnou kombinaci, tak jsem začal vymýšlet, hledat a myslím, že se to povedlo. Mám už nalakováno a polepeno, tak to jen nastrojit a fotky šoupnout na profil. Určitě mě bude zajímat tvůj názor. Jinak Tvoje Hondice je kráska, přeji jen ať tak vypadá i po nastávající sezoně a v Brně se na Honda dni uvidíme. Kryt sedla super věc, jezdím taky jenom sám, ale nemůžu ho sehnat a origo Honda je asi pěknej balík.

riderfery
riderfery napsal 20.06.09 v 23:40