Honda XL 650V Transalp (2001)

Vlastník koss
Vloženo 3.2.2008
Aktualizováno 5.11.2009

Idealni motorka na nase rozbity silnice

Moje prvni "velka" moto po 50ccm skutru. Rok výroby 2001. Dovoz z Rakouska, vyrobeno v Italii. Vybava pri koupi: centralni stojan, padaci ramy, plotna na topcase Givi (kufr sem dokoupil - Givi Maxia), hrazda na riditkach, jinak serie. Po koupi cekala asi 5 mesicu, nez sem si udelal ridicak na Acko . Vymenil sem akorat svicky a olej, vycistil a namazal retez a hura jezdit. Za sezonu najeto asi 3000 kilometru bez jakychkoliv problemu (az na to, ze sem si pri nasedani v garazi ukopl pravej zadni blinkr...spravila telepaska). Pri srovnani s BMW 650GS Dakar (kterou ma bracha) je nizsi, pohodlnejsi a vic "sportovnejsi". Snad letos probehne nejaka moto-dovolena.

Haesty
Haesty napsal 30.12.09 v 15:55

Krasavice obě dvě

Jackie24
Jackie24 napsal 31.03.09 v 16:23

pěkny

Crucio
Crucio napsal 21.10.08 v 14:38

y) moc pekna mam rv 1999 sem ze staryho liskovce jak to pujkde muzem nekam zajet sem tady novej a neni s kym jezdit

koss
koss napsal 09.02.08 v 21:07

poslal sem ti mejla

hasa
hasa napsal 09.02.08 v 11:43

Ahoj, mám taky TA / nick hasa / a mám na tebe velkou prosbu, máš na TA padáky, které bych chtěl ale už se nevyrábí, mám někoho, kdo je udělá ale potřeboval bych je detailně nafotit hlavně uchycení na motorce a změřit průměr trubky, a mezeru mezi padákem a kapotáží a nebo udělat nějakej jednoduchej nákres s rozměrama
Díky moc, moc bys pomohl.

když tak písni na mail radek.cekal@seznam.cz