Honda CBF 600S (2004)

Vlastník paty11
Vloženo 9.7.2007
Aktualizováno 1.10.2012

Motorku mám jako druhý majitel, koupená s cca 10000km, jako nová. Po jedné sezóně jsem maximálně spokojen. Moto je seškrceno tovární sadou na 25kW.

Doplňky : kufr GIVI 52 litrú (2 helmy), padací špunty, hlavní stojan SW-motech, rozšíření zrcátek SW-motech. Rád bych ještě přikoupil tankvak, a budu s doplňky asi hotov Na jaro jsem koupil novou zadní gumu, novou sadu předních i zadních destiček, jinak je vše OK (prostě Honda).

Zkušenosti:
Zkušenosti se servisem mám nejlepší v Brně, v Hondě na Vinohradech.vždycky perfektní práce, rychle je vše hotovo, poradí se vším, prostě paráda.

Cesty: Vysočina 2007, MotoWims Třebíč, ale moc mě srazy neberou, radši se projedu sám nebo s nějakým kamarádem a podívám se na zajímavá místa u nás, člověk by ani nevěřil kolik jich v okolí je.

Cestopis : Žádnou extra cestu sem zatím nestihl, ale tyto prázdniny určo chci někam vyrazit. Pouze sem projezdil okolí, rád se podívám na Vysočinu (okolí Nového města), ale nejvíc mě uchvátilo ježdění pod pálavskými vrchy, to je něco super !!

Vybavení : Vždycky jsem si myslel, že nějaký extra oblečení na motorku není potřeba, ale po koupení 125-ky jsem tvrdě narazil. Všude foukalo, táhlo, proto sem nakonec pořídil textilní kalhoty, bundu a kožené boty. Taky bezpečnost hrála svou roli. Postupně jsem přikoupil drobnosti jako ledviňák, kuklu, a tedka pokukuju po termoprádle, co jsme četl tak asi výborná věc. Pro začátky jsem koupil helmu Airoh asi za 2000,- a vyhovovala. Po cca. dvou letech jsem si koupil znovu Airoha s odklápěcí přední částí, bohužel to nebylo ono, do helmy foukalo a celkově sem z helmy neměl dobrý pocit. Proto šla z domu, a na letošek plánuju pořídit Lazerku, která by měla být o poznání lepší. Uvidíme

Baca42
Baca42 napsal 02.04.12 v 18:31

Dal jsem ti 10b ,ale teď koukám že máš napsáno Honda cbf 600N a přitom máš cbf 600S.

xBen
xBen napsal 16.02.10 v 23:44

Krásné a spolehlivé moto, takže hlavně opatrně na cestě a at nám to jezdí !!!

Lucishek
Lucishek napsal 13.08.08 v 19:12

Jiříku, těš se, dodělám papíry a budem jezdit spolu
jinak motka pěkná.Ale to už jsem ti vlastně určitě říkala

smazany13590
smazany13590 napsal 10.07.07 v 13:48

Motka nádherná Ještě bych přidal zadní podsedlový plast od ermaxe Ale stěmi padacími špunty si neudělal moc dobře a to vím očem mluvím

Kenyy
Kenyy napsal 10.07.07 v 07:53

pěkná aˇˇt lítá a mnoho km bez nehod