Yamaha Majesty 125 (2003)

Vlastník nociking
Vloženo 12.6.2007
Aktualizováno 20.4.2008

do provozu dána 4/2007. Jede výborně. Rychlost 110 v pohodě, nějakých 125 je maximum, ve dvou okolo 100. Výborně sedí do zatáček, krásně se ovládá v městkém provozu. Spotřeba je okolo 3 litrů, záleží taky jak za to tahám.

Pepca
Pepca napsal 01.06.08 v 21:26

prosim te muzes mi poslat servisni manual na majesty 125 na opepino@seznam.cz moc dekuji

ITALIAMAN
ITALIAMAN napsal 07.03.08 v 19:31

Nemáš prosím tě náhodou foto odkryté přední masky ? koupil jsem si přistrojovku s nahonem z 03 ale chybí mi tam nějaká část elektriky nevím jak to tam je zapojené. díkym moc za info

ITALIAMAN
ITALIAMAN napsal 01.03.08 v 20:43

Zdarec, prodávám zrovna Přístrojovku z Majesty 125 r. 03 (novější, digitalní ukazaten denní km, km, hodiny atd..)s náhonem a výfuk z r. 2000. Kdy náhodou někdo měl zájem, dejte prosím vědět na italiaman@seznam.cz ,nebo na +420739438071 . Cena dohodou. Díkes moc .

SmrkDoudleby
SmrkDoudleby napsal 21.07.07 v 17:20

Jojo to je pravda....uz ji mam totiz taky....staci si trosku pritisknout helmu k plexi a je to lepsi.....ale zase na druhou stranu je to prece scooter a ne zadna CBR

nociking
nociking napsal 11.07.07 v 16:10

Nevadí mi na ní vůbec nic, šlape naprosto super. Mám najeto cca 3000km, zatím žádný problém a doufám že ani nebude. Jen by to chtělo trošku víc výkonu ale s tím jsem počítal, je to přeci jen 125ka, ale dá se na tom odjet v poho i delší cesta. Jezdím s ním na chatu, mám to 150 km a je to v klidu. Jediný co mi trošku vadí, je že ten vetrný stítek ti ten vzduch odhání přímo na prsa a helmu, takže efekt aerodynamické tunelu je ještě větší než na jiný motorce...