Yamaha FZ1 N (2006)

Vlastník wolinee
Vloženo 16.5.2007
Aktualizováno 10.7.2014

koupena jako nova v anglii koncem zari 2006,na hodinach bylo 1 kilak a momentalne ma nalitano skoro18000 mato lestena kola,origos crash pady,pancerove hadice power comander akrapovic vejfuk a KNko filtr a udelal jsem si drzak spztky

První dojmy - Tak prvni dojmy si uz moc nepamatuju ale uz je mam 8 let ale pirad slape bez problemu a udelal jsem na ni docela dost zmen aby na tom byla jeste lépe

Zkušenosti: po jawete 50ccm kteremu se oblibene rika kozi dech, jsem mel klasickou jawku 250 kejvacka a potom dlouho nic. planoval jsem koupi r6 nebo yamaha drag star 650,jak samy vidite kazda motorka uplne jinej styl a dokud muj kamarad mel suzuki marauder 800 jsem chtel choprika. ale potom si koupil hondu cbr600f sporttak jsem zacal premejslet nad tou r6a to az do te chvile, nez me ten zminovanej kamos vzal na projizdku a na 40km zona asi 100km,srazka s autem ktere nam nedalo prednost a leteckej den prez to autiko..pohoda nic extra se nestalo masina na sracky(14 dni stara).a moje leve predlokti otevrena tristiva trojita zlomeninka4 operace pod narkozou, chybejici dvou a pul centimetrovej kousek kosti v ruce nahrazennej kusem kosti z me panve a cele zpevneno plechem a sesti srouby.a hlavne zmena nazoru na to ze asi po zkusenostech naposledy z virago 535 ,na kterem jsem delal ridicak abych si kupoval r6 asi nemam. tak proto hornet a ted fazer

Cesty: srazi me docela bavej ale zatim nemam moc srazu za sebou ale kazdopadne je tam sranda, byl jsem minuly prazdniny na srazu v chlumci a bylo to tam super

jinak nalitano uz mame dost a dost skoro 18000 km a zase o prazdninach pojedeme z brachou tech 1600 kilaku do cech a tak si to uziju

context
context napsal 18.03.14 v 20:06 10b.

Mario3
Mario3 napsal 01.08.10 v 11:48

Delta
Delta napsal 21.10.09 v 10:30

moc pěkná 10b

Tomi-13
Tomi-13 napsal 10.04.08 v 17:19

napsal 18.07.07 v 13:53

Máš moc krásnej stroj, nechci závidět, ale musim Snad se mi v příštim životě taky povede tak všechno špatný do budoucna ;) ať se ti vyhne a ať slouží mašina tobě a né ty jí jako ta moje JAWAsaki 250