Kymco Agility 50 (2007)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 18 záznamů

Venda
Venda napsal 27.05.08 v 13:18

Váleček pro odblokování není v k motorce. Prodejce ho obědnává zvlášt.

napsal 12.05.07 v 13:06

Ahoj, tyto webovky jsou opravdu dobré. Pro toho kdo chce vidět jak maká varec k nezaplacení. Myslím, že to jsou na našem webu jedny z nejlepších stránek co vysvětlují funkci variátoru.

napsal 11.05.07 v 20:06

Ahoj agiláci,dnes jsem našel docela dobrou adresu,určitě ji znáte ale jen tak pro zajímavost:http://scootland.cz/jaknato/Trestrikce/

colin2 napsal 08.05.07 v 18:51

PETR DAL SOM SEM FOTKU MOJHO VALCEKA A TRYSKY CO SOM MAL POD SEDADLOM.

colin2 napsal 08.05.07 v 13:58

PETR JA KED SOM BOL OKUKOVAT SKUTER PYTAL SOM SA HO NA TO A POVEDAL SOM MU ZE TO MA BYT SUCAST SKUTRA...CHVILU BOL V SKOU POTOM POVEDAL ZE ANO JE.. JE TO PEKNE SVINSTVO KED CHCU TAKTO LUDI OJE..T. NA KAZDOM HALIERI CHCU ZAROBIT ZE IM NIEJE HANBA. ROZMYSLAM ZE SI KUPIM STIT NA RIADILDA. MAL TAM OD ADAMMOTO A TEN PASUJE AJ NA KYMCO.<br />

napsal 07.05.07 v 12:58

Ahoj Coline, ten váleček na fotce je namontovaný ve variátoru již z výroby pro naše trhy které mají předepsáno max. rychlost 45km/h. A to co jsi měl v sadě(váleček a tryska), je asi sada která neomezuje rychlost. Já ale bohužel tyto věci vůbec nedostal a prodejcem mě byla nabídnuta sada za cca 2 200 Kč, Kit. Trochu mi to je podezřelé, ale nic s tím nenadělám. V manuálu pro skutra o těchto dílech není ani zmínka.

colin2 napsal 07.05.07 v 10:32

PETR JA MAM TEN VALCEK TROCHA INAKSI NEZ TY NA FOTKACH A TO BOL AJ S TRYSKOU POD SEDACKOU.

napsal 05.05.07 v 21:44

Ahoj Petře,já to myslel tak že kdyby se náhodou porouchalo čerpadlo mazání,ale to by stejně kontrolka nezachránila.Před každou jízdou koukam na měřák,stejnak nevim kde je max a min,zdá se mi že je tam oleje nějak moc,možná kvuli záběhu??Ahoj

napsal 05.05.07 v 18:38

Ahoj Alexi, to rafnutí jak píšeš se u Agilky nestane jelikož není 2T. Do nášeho 4T nemusíme dávat do benzínu olej. Samozřejmě se musí hlídat hladina motorového a převodového oleje, ale to je stejné jak u auta.Ahoj

napsal 05.05.07 v 17:34

Coline, kam to lapalii s palivomerem jeste napises??? Vzdyt je to takova banalita, si na to zvyknes a dotankujes radeji driv, za benzin tak usetris...

colin2 napsal 02.05.07 v 20:45

DIK ZA ODPOVEDE.BUDEM MUSIET TEDA DOLIAT AJ JA.TIE KONTROLKY FAKT BIEDA MNE TAM CHYBAJU NAPR AJ HODINY ALE ASI SI TAM NIECO NAMONTUJEM ESTE NEVIEM.

napsal 02.05.07 v 19:45

Ahoj.Než jsem prvně vyjel dal jsem plnou,to je asi po ten plech s tim otvorem.Ručka ukazovala nad ten modrej čtvereček plnou,najel jsem 140km a byla zase v červenym.Je pravda že jsem jezdil i ve dvou.Je fakt jen orientační ale fajn že tam vubec je.Kontrolky nic moc,ve dne nejsou vubec vidět.CHybí mi kontrolka mazaní.Muže se to rafnout??Ahoj

napsal 02.05.07 v 18:46

Ahoj, možná ten ukazatel není přesný. Je asi jen orientační.Jednou jsem koukal, že mám ručičku již v červeném poli a tak jsem dolil plnou. Když budu brát, že nádrž má 5 litrů tak tam bylo ještě cca 1.2 l benzínu. Já to ale neřeším. Když vidím začátek červeného pole doleju něco málo a jezdím dál.

colin2 napsal 02.05.07 v 16:26

CAUTE AGILACI.<br />
POTREBUJEM SPOLOCNU RADU A INFO.<br />
MAM NAJAZDENYCH 175 KM A DNES SOM SI VSIMOL ZE MI UKAZUJE RUCICKA STAVU PALIVA PRAZDNU NADRZ..<br />
KED MI DOVIEZLI SKUTER NATANKOVAL SOM PLNU A NAJAZDIL TYCH 175 KM. <br />
AK JE SPOTREBA CCA 2 LITRE NA 100 KM MALO BY UKAZOVAT SKORO POL NADRZE...<br />
KUKAL SOM DO NADRZE A PLAVAK NIEJE ZASEKNUTY KED SOM NAHOL NABOK SKUTER RUCICKA SA POHLA TAK NEVIEM CO MAM ROBIT.

napsal 01.05.07 v 20:11

Ahoj Petře a všichni agilkové.Jak jsem psal dali mi normální motoznačku i se známkou,jdu na 1 TP v roce 2013 a potom každý 4 roky.Kde mě bude konec za ty léta???Dneska jsem jel se ženuškou opět jeden krpál zvaný Halanda má dobrej 1km.Je to fakt sešup dolu max 55km/h a nahoru 25km/h.Vážíme dohromady asi 148kg!+agilka,řemen asi dostává záhul,na 1 garančce asi bude čumět. Ahoj.

colin2 napsal 01.05.07 v 10:46

AJ JA MAM MALU ZNACKU. BOLO MI POVEDANE ZE SKUTRE DO 50 A BABETY MAJU MALE ZNACKY A VACSIA KUBATURA MA VELKE ZNACKY ASPON UNAS NA SLOVENSKU.

napsal 30.04.07 v 13:28

Ahoj Petře,máš pěknou reg.značku,malou.Mě dali normální velkou.Ten velkej blatník sem tam zatím nedal ani ho nezkracoval,uvidím jestli to nebude házet bordel až na záda.Ahoj

TommyXJ
TommyXJ napsal 29.04.07 v 12:53

sice bych si to nekoupil jsem pro klasiku ael at to jezdi a hodne kilaku bez nehod &quot;live for simson&quot;