Yamaha FJ 1200 (1987)

Vlastník TombaRider
Vloženo 19.2.2024
Aktualizováno 19.2.2024

Masivní, těžká, silná, pofidérně brzdící, krásná, pohodlná, charismatická.

Motorka koupena od FIRMA:YoungTimerMoto (Bílé Předměstí (Pa - Zatím vše de dohody. Pán mi přišel, jako poctivý profík.

První dojmy - Mohutnost. u Biků před rokem 2000 mě vždycky dostane, jak se sralo na váhu. Je bytelná, široká, solidní. Už jsem řídil kde co a chtěl jsem změnu. Něco co má příběh, co mě posadí na zadek.

Motorku bych doporučil pro - Pro mě:) A pro lidi, co se umí na 300kg těžké 130 koňové střele bez brzd chovat. ude dobrý sluhou, ale špatným pánem.

Doplňky na motorce - Já.

Dá se na tom jet rychle, pohodlně cestovat, udělá to parádu u kavárny. za mě super univerzál. Mašina byla v pohledově super stavu, teď je na servise, tak uvidíme, o bude mít pod sukní. Má opravdu sílu, ale na hovno brzdí. Brzdy dostávají nyní steroidy. Jinak bych ji rád zachoval v origo stavu. Přijde mi nádherná tak, jak je. Není to eko spořivka, žere cca 7,5 na sto, chutná ji i olej, ale já ji mám z jiných důvodů. Je to můj ročník narození. Jsme stejně staří a mě už taky kde co bolí:)

Možná bude sezona, kdy na ní najedu 8 tisíc km a pojedu s ní k moři, možná na ni některou sezonu ani nesednu. Tohle je ale dám, která si už odpočine ráda. Jen budu řešit únavu gumových části palivové soustavy. Ale je to 36 starý stroj, tak to prostě je. Dostává ten nejlepší servis, gumy, baterii, všechno co si řekne. snad se odmění spolehlivostí.

Vasko969
Vasko969 napsal 21.02.24 v 15:58 10b.

Parádny stroj ,poctivá mašina 80 rokov...krása!!!

TombaRider
TombaRider napsal 21.02.24 v 08:21

Ta moje je dokonce o 4 měsíce starší|.) fotky budou, ale musím ji nejdřív dostat na značky a do provozu, slibuju:)

Neeno
Neeno napsal 20.02.24 v 21:26 10b.

Víc fotek,musel jsem si ji řádně prohlédnout na Googlu.
Taky mám rád starší moto a jezdím na ní jen pro ten pocit.
Krásná,tak ať věrně slouží a dělá radost . Já mít moto svého ročníku, tak je ještě starší,ale dobrá inspirace sehnat na měsíc a rok stejně starou holku.

biosák
biosák napsal 20.02.24 v 14:50 10b.

Nádherná motorka,užívej

hd1727
hd1727 napsal 19.02.24 v 18:20 10b.

Měl jsem kdysi FJ 1100, rád na ni vzpomínám a občas kouknu do inzerce :)