KTM Duke 690 R (2014)

Vlastník Dawid13
Vloženo 3.2.2024
Aktualizováno 3.2.2024

Lehkej a hodně sviženej jednobuch.

Motorka koupena od KTM Kaudela - Absolutně bez problémů

První dojmy - Motorka, která se hned nemusí líbit každýmu, ale svoje fandy si tento stroj určitě najde a já jsem velmi rád, že jsem patřil mezi ně. Při prvním svezení člověk zjistí jak moc univerzální motorka to je.

Motorku bych doporučil pro - Všem

Doplňky na motorce - Eloxové doplňky
Koncovka Akrapovič.
Mezisvod od RP Tuning.
Hrazdová řidítka Renthal.
Pár karbonů.
Gelové sedlo Powerparts

Tento stroj jsem si vybral na Motosalonu v Brně, kde jsem ji viděl úplně poprvé
a tak jsem začal zjišťovat, kde je možné motorku vyzkoušet nebo případně rovnou koupit v ČR jsem bohužel nepochodil a tak jsem se poohlédl v Rakousku a tam jsem měl štěstí u p.Kaudely, do koupě semnou šel i kámoš, tak jsme tam vzali rovnou 2ks.
Motorka je jedním slovem super, od zpracování, design, posed, ovladatelnost, podvozek, výkon a váhu. Bude to také tím, že se jedná o verzi R, která je proti běžnému modelu o něco výkonější, lehčí, vybavena lepším podvozkem, elox.doplňky, koncovkou od Akrapu. Super zvuk jednoválce po instalaci mezisvodu od RP Tuning s koncovkou Akrapovič. Delší cestování za hranice jsem na něm nezkoušel, ale myslím, že by jak jezdec tak motorka to dala úplně na pohodu. Duke R se nejlíp cítí na běžných okreskách tam je jak ryba ve vodě a užil jsem si s touto mašinou hodně pěkných kilometrů.