Yamaha XVS 1100 DragStar (1999)

Vlastník MMMF
Vloženo 5.11.2023
Aktualizováno 5.11.2023

Motorka dle mého přání, žádné zbytečné elektroniké udělátka, světýlka, asistenti a podobně.

První dojmy - Když jsem viděl motorku naživo, byla to nádhera. Pěkně naleštěné chromy, parádní motor, na to že je "staříčkovi" 24 let, je motorka jako nová. Po prvním svezení jsem si říkal, tu musím mít. :-)

Doplňky na motorce - padáky, kufry, přední štít, opěrka spolujezdce

Vybíral jsem ze 2 motorek Yamahy a Suzuki Intruder M 800.
Chtěl jsem silnější stroj, se kterým mohu vyrazit bez problémů se svou drahou polovičkou. Dle delšího okukování a porovnávání jsem nakonec vybral tento stroj, ikdyž plno doplňků asi půjde časem dolů.
Ze zkušeností jsem již věděl, že motorka je to těžká, velká a neohrabaná, obvzláště k mé výšce 172 cm a 70 kg.
Po pár jízdách se mi dostává Yamaha pod kůži... Co oceňuji jsou široké nášlapy a sedadlo, na kterém se dá pohodlně sedět. Chválím přední kotoučové brzy, pořádně svítící světla a blinkry. Na úchop řídítek, řazení a plyn jsem si chvíli zvykal.
Motorku mám teprve chvíli a po najetých cca 1500 km se spolujezdkyní i bez ní, motorku ještě stále objevuji.
Za mne není motorka moc vhodná do města nebo všelijakých krkolomných zatáček. Nejlépe si jízdu užívám po rovných dlouhých cestách, kde se člově může v klidu rozjímat.

Hikafima
Hikafima napsal 28.03.24 v 19:57 10b.

Nádherný motor

Silničan
Silničan napsal 22.12.23 v 23:15 10b.

Hezká mašina

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 22.11.23 v 20:36 10b.

ať slouží a pohodu v sedle chlapáku .

Melia
Melia napsal 08.11.23 v 18:31

Motorka pěkná, určitě ovladatelnější než můj Intruder 1500

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 07.11.23 v 16:25 10b.

Dobré poježdění. Sedlo máš nízko, zvykneš si rychle. Tak jen spokojenost.