Suzuki VL 800 Volusia (2004)

Vlastník Joa
Vloženo 22.10.2023
Aktualizováno 21.11.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

Mirlos
Mirlos napsal 30.10.23 v 17:26 10b.

Ahoj, dík za návštěvu u mne a co se týče téhle Suziny, připomíná mi v mnohém Drakouše. Když se Harleyáři posmívají rejžákům, tak mi připadá, že se ještě žádný z nich na rejžáku nesvezl. Po prvním osedlání Fat Boye jsem si připadal jako na pionýru a nechápal, že ta motorka vypadala se Schwarzeneggerem v Terminátorovi tak mohutně. Tím chci říct, že japonské choppery a cruisery jsou větší a často pohodlnější než HD. Ať Ti dělá tenhle kus železa dlouho radost.

Vladounreal
Vladounreal napsal 29.10.23 v 10:49 10b.

já mám Hondu Shadow 600 a úplně v pohodě stačí, jak uvádíš jízda na kochačku to je pro tuhle kategorii strojů to pravé . Nezáleží kolik koní máš pod prdelí, ale hlavně jezdíš a patříš do rodiny, tak hodně radosti s ní.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 24.10.23 v 22:34 10b.

hezký kousek .
Hlavně ať jsi spokojenej a užívej každý km co jde.
Všechny strojo co mají motor do pořádného "V" nemají chybu. Tak ještě jednou pohodu v sedle-ch.

Explicitni_Euler
Explicitni_Euler napsal 23.10.23 v 11:05 8b.

Ahoj. Chtěl jsem Tě upozornit, že motorku jsi tady zaregistroval jako jiný typ , tohle není VS 800 Intruder, ale VL 800 Volusia. Jinak je to krásná motorka, užívej jízdy. Jednou jsem se na ní taky svezl a byl to parádní pocit - užíváš si to, aniž bys potřeboval motorku ždímat a hnát to. I spolujezdec se dá svézt .

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 23.10.23 v 10:24

Užívej, Kawu mám v servisu a Hondu chystám na zimu. Péráka jsem prodal v sobotu, tak už nemám na čem. Příští sezonu se třeba někde pozdravíme. Jen příjemnou jízdu a hezké počasí.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 22.10.23 v 14:00 10b.

Je pěkně nízká a nepatří k těm nejtěžším. Hodně spokojených kilometrů.