Suzuki VL 800 Volusia (2003)

Vlastník mufis
Vloženo 13.3.2018
Aktualizováno 8.6.2018

Suzuki VL 800 Volusia , nádherný stroj ..

První dojmy - a jízdní vlastnosti, teprve se na ní učím .. ovladatelnost ..jak se to rozjede tak to prostě jede ... slabší brzdy ..ale to chce předvídat .. řazení v pohodě .. budu měnit kufry a půjde do DE LUXE

Přátelé, motorka po ujetí 1000 km vrácena prodjci ! v motoru začalo divně chrastit .. po dohodě byla odvezena k prodejci, že se na ní koukne ... no a já pátral a pátral a dopátral se toho, že motorka byla prodejcem prodávaná s 36000 km ale původní majitelka ji prodala v roce 2014 s 76 000 km !!! co se dělo od roku 2014 do 2018 ... bohužel nezjištěno.(Prej to bylo koupeno z německa s těma 36000km). Peníze motoprodejce vrátil a tady začíná nová kapitola.Šel jsem koupit jinou SUZUKI 800 Volusii a představte si .. úplně jiné jízdní vlastnosti ! Když jsem jí převážel od prodejce .. mám to 17 km ! tak jsem najednou najel 100 ! . Najednou bylo takové to že jsem si jízdu užíval .. zatáčky na pohodu .. motorka jako by nic nevážila .. fakt úžasný pocit . Takže ta motorka předtím mohla být nějak bouraná a to její jízdní vlastnosti výrazně ovlivnilo v její "ovladatelnosti" k horšímu ! .FGSARG

jardamp
jardamp napsal 17.03.18 v 15:12 9b.

Volušku jsem sedlal několik let,je to krásný stroj a není třeba žádný tuning. A není pravda,že má tragické jízdní vlastnosti. Pravda není to žádná raketa ale o tom tenhle typ motorek není. Ale řídí se krásně,v zatáčkach je nezáludná a vůbec není problém odřít policajta na stupačkách. Úplně v pohodě zapadne mezi silnější chopry a ostudu v žádném případě neudělá. Hodně šťastných km a hlavně v pohodě a bez nehody.

Drtikol82
Drtikol82 napsal 17.03.18 v 10:39 10b.

Parádní.

Targus
Targus napsal 17.03.18 v 06:58 9b.

Hmm, první, co mě upoutalo - je SPZ!
Jinak dobrý. Hezký strojek pro toho, komu se tyto motky líbí. Tragické jízdní vlastnosti vyplývají ze samotného pojetí konstrukce, tohle je určeno pouze k jízdě dopředu a nic víc.. A žádný tuning to nespraví. Ale proti gustu...