Suzuki VL 800 Volusia (2004)

Vlastník Joa
Vloženo 22.10.2023
Aktualizováno 21.11.2023

Pěkná, dobře ovladatelná pro začátečníka jako já.

První dojmy - Docela padla do ruky, ale ještě to musím vypilovat, přece jenom už mám dlouhou pauzu, naposledy jsem sedlal Jawa 350 kývačku a to bylo o něčem jiném, hlavně co se hmotnosti týká, ale to jde o zvyk, podá se to, nejsem jezdec typu prase na silnici.

Motorku bych doporučil pro - Jsem už dědek a vzhledem k tomu, že se jedná o chopper, tak asi klidnému a pohodovému dědulovi jako jsem já.

Doplňky na motorce - Jsou na ní padáky, kožené brašny.

Motorka se mi zalíbila na první pohled, má trochu vzhled retra, a na tyto mašiny vždy pohlížím s úctou s respektem k jejich tvůrcům stavitelům.
Na Suzuce jsem zatím najezdil něco kolem 100km, koupil jsem začátkem října 2023 a teď již není kvůli počasí možnost dalších jízd, takže zbývá jenom čekat na jaro, jako většina jezdců.
Na další otázky bohužel nemůžu dát kloudnou odpověď, nebylo kdy vše vyzkoušet, spolujezdce za sebe nechci dokud mašina nebude v ruce a také z mé strany jistota v ovládání stroje.

Mirlos
Mirlos napsal 30.10.23 v 17:26 10b.

Ahoj, dík za návštěvu u mne a co se týče téhle Suziny, připomíná mi v mnohém Drakouše. Když se Harleyáři posmívají rejžákům, tak mi připadá, že se ještě žádný z nich na rejžáku nesvezl. Po prvním osedlání Fat Boye jsem si připadal jako na pionýru a nechápal, že ta motorka vypadala se Schwarzeneggerem v Terminátorovi tak mohutně. Tím chci říct, že japonské choppery a cruisery jsou větší a často pohodlnější než HD. Ať Ti dělá tenhle kus železa dlouho radost.

Vladounreal
Vladounreal napsal 29.10.23 v 10:49 10b.

já mám Hondu Shadow 600 a úplně v pohodě stačí, jak uvádíš jízda na kochačku to je pro tuhle kategorii strojů to pravé . Nezáleží kolik koní máš pod prdelí, ale hlavně jezdíš a patříš do rodiny, tak hodně radosti s ní.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 24.10.23 v 22:34 10b.

hezký kousek .
Hlavně ať jsi spokojenej a užívej každý km co jde.
Všechny strojo co mají motor do pořádného "V" nemají chybu. Tak ještě jednou pohodu v sedle-ch.

Explicitni_Euler
Explicitni_Euler napsal 23.10.23 v 11:05 8b.

Ahoj. Chtěl jsem Tě upozornit, že motorku jsi tady zaregistroval jako jiný typ , tohle není VS 800 Intruder, ale VL 800 Volusia. Jinak je to krásná motorka, užívej jízdy. Jednou jsem se na ní taky svezl a byl to parádní pocit - užíváš si to, aniž bys potřeboval motorku ždímat a hnát to. I spolujezdec se dá svézt .

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 23.10.23 v 10:24

Užívej, Kawu mám v servisu a Hondu chystám na zimu. Péráka jsem prodal v sobotu, tak už nemám na čem. Příští sezonu se třeba někde pozdravíme. Jen příjemnou jízdu a hezké počasí.