Aprilia Tuareg 660 (2022)

Vlastník petr0035
Vloženo 16.10.2023
Aktualizováno 11.3.2024

Vloženo: 02.11.2023, Uskutečněno: 02.11.2023, Stav tachometru: 3800 km, Zhlédnuto: 117x

Hodil jsem na kanárka deflektor, pro lepší proudění vzduchu nad helmu. Zatím mám jednu cestu a ještě to šteluju, ale zdá se, že to pomáhá. Je to obyč deflektor z Číny, se středovým uchycením, neb se dvěma bočními by to asi nedrželo, protože klasické plexi je na krajích tvarované a není rovné. Trochu se to třepe od motoru, ale ve vyšších rychlostech je stabilní. Další věc je instalační materiál, jsou tam dva plíšky, které se přitlačí inbusovými šroubky, při dotahování plíšky utíkají do boku, takže maturita jak cyp. Nějak ty plíšky ještě pořeším. A taky mi u instalace zahučel inbus do chladiče, no radost. Ale je venku.

elvis78 (136) napsal 03.12.2023 v 11:11+1

vypadá stějně jako ten můj za Allika

• Padáky, světla, central

Teplo se nám blíží, věci smutněly ve sklepě, bylo na čase je hodit na mašinu. Co tu tedy máme? Padáky a centrální stojan přišly z Německa z eshopu Motea. Objednával jsem je 28.12. a přišly začátkem února. Po objednání mě

Vloženo: 04.03.2024
    Uskutečněno: 03.03.2024
  • Mřížka reflektoru

Před zazimováním jsem ještě nainstaloval mřížku reflektoru. Instalace snadná. K mřížce byly šrouby, válečky pro podložení a klasické podložky. Celkem mě překvapilo sundávání plexi. Celé to je v plastu krom šroubků. Šroub

Vloženo: 01.12.2023
    Uskutečněno: 01.12.2023