Suzuki DR 650 SE (1997)

Aktualizováno 4.10.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

rogih
rogih napsal 09.10.23 v 17:33 10b.

Odvážná koupě. Snad se ti podaří vychytat všechny mouchy a motorka ti bude dělat radost!

setzer
setzer napsal 09.10.23 v 10:16 10b.

Matess727x
Matess727x napsal 08.10.23 v 10:20 10b.

Roky osvědčená klasika. Měl jsem tyhle "starý" endura vždycky rád a sám mám cukání si zas něco takovýho pořídit. Tak si jí co nejvíce užij.

autry
autry napsal 05.10.23 v 20:17

Děkuji za koment. Ano, s tím karburátorem to chápu, není jednoduché jej nastavit, tedy pro mě.
Já chtěl zase co nejméně elektroniky, každý máme své preference, a já už nikam nespěchám .
Přeji hodně štestí na cestách a dobré počasí.

pali3x
pali3x napsal 05.10.23 v 15:57 10b.

Super motorka
Na mňa trochu stará (aj keď kľudne by som si ju vedel predstaviť v garáži).

Pred časom som vyberal motorku a požiadavky boli: jednoduchá, karburátor... Tak som si vybral Transalpa...
Po čase prišlo na 2. motorku - tu už som vedel (po skúsenostiach) trochu viac čo chcem = vstrekovanie (=žiadny sytič, čistenie karburátora, problémy s benzínom / vstrekovanie = nižšia spotreba) a k tomu bola podmienka ABS. Takže výber padol na malé BMW GS Dakar. Život s ním je trochu "jednoduchší" . Aj keď niektoré veci má trochu "špecifické" - napr zohnať pneumatiky presne podľa TP je zložité = v podstate som našiel iba Michelin Sirac

Pri ďalšej motorke v budúcnosti pribudne ešte 1 požiadavka = bezdušové pneumatiky. Síce som na dušových ešte nemal defekt, ale predsa len - bezdušové s opravia knotom a ide sa ďalej... Možno ešte - čo najmenej plastov...

Človek sa učí postupne - každým autom, motorkou... A postupne sa dopracuje k povedzme "ideálu" pre seba samého.

Hlavne prajem všetky šťastné kilometre a veľa radosti na cestách.