Suzuki DR 650 SE (1997)

Vlastník Kylian-Nedori
Vloženo 23.3.2020
Aktualizováno 23.3.2020

Pro mě nejlepší typ motorky kolem baráku i na vyjížďku někam dál. Pěkná, spolehlivá, v terénu dostačující.

Kawasaki KLX 650: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy, byly očekávané. Před lety jsem měl předchůdce, DR 650 , kick start , takže jsem tak nějak věděl do čeho jdu. Mile mě překvapilo, že Tohle novější DR je ještě lepší. jede stejně v podstatě, ale celkově je to motorka, která se mi i líbí.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych jí Babišovi . určitě neumí na motorce, tak by si mohl aspoň pěkně rozbít konečně držku :O

Doplňky na motorce - zadní nosič z německa , docela raketa :D Laďák sharon , Led světla .

Motorku jsem zakoupil z důvodu --cena, -kvalita- výkon . Před lety jsem z Hondy CBR Fireblade 954rr nebo tak nějak přešel na starý DR s kick startem . Byla to motorka, na který jsem se asi nejvíc vyblbnul a vůbec, nejvíc jezdila. Po pár letech jsme si s kámoše, se kterym jezdím řekli, že přejdem na cestovní enduro-. Koupil jsem teda Triumph Tiger 955i . No a jako jo, letadlo, v podstatě silnice přes 100PS na cestovnim rámu . Jedinej problém byl že je to prostě těžký a je potřeba domluva a plán cesty. Takže tiger stojí v garáži a čeká na kupce. Zpátky jsem tedy pořídil DR novější a se startérem a od tý doby se jenom směju a denně jezdim, když není -5stupnů :D . Motorka krom karbece šlape jak hodinky, a na moje ježdění kolem věže mi úplně stačí . Motorce je nejlíp kolem lesa a cest, v terénu, na silnici je to bída, ael na druhou stranu, 120-130 pohodlně.

setzer
setzer napsal 08.09.21 v 13:08 10b.

Kylian-Nedori
Kylian-Nedori napsal 05.04.20 v 14:00

Je to rachot. A štve to lidi. Na druhou stranu je to super. A moc se mi to s tím líbí. Zvažuji koupi ladaku GPR. S vyndavaci tlumivkou a homologaci . Tohle je prostě úlet ???. Jestli to sem jde vrazit tak ten zvuk natočim

Tomasjon
Tomasjon napsal 04.04.20 v 14:42 10b.

Pěkný stroj. Jak moc je ten laďák hlučný? je to trubka od kamen nebo je tam nějaký tlumič? uvažuji o něm taky.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 30.03.20 v 18:38 10b.

hezký enduro

CCB_larry
CCB_larry napsal 25.03.20 v 15:04 9b.

Pěkný doktor. Takový klaunsky lacině dětský design, ale jak se říká, v jednoduchosti je krása Je možné, že jednou to uvidím jako ty, a tak, jak ty seš rozhod pro DR 650, se já jednou za x let rozhodnu třeba pro současnou Yamahu 700 Ténéré