Suzuki VS 1400 Intruder (1996)

Vlastník Marv1
Vloženo 2.10.2023
Aktualizováno 11.3.2024

Můj letitý parťák na motočundry jménem Šejn.

Kawasaki VN 1500: Utekla mi při prodeji. Byla lacinější než VS-ko a proto jsem na ni koukal.

První dojmy - Přechod z JAWY 250 na VS1400 byl krušný, ale nic co by se nedalo zvládnout. Do Intrudera jsem byl zakoukaný už od puberty, ale jeho cena byla i za pár let vysoká. Pak se poštěstilo. Objevila se nedaleko mého bydliště a cenově v celku dostupná, tak jsme spolu už od roku 2008

Doplňky na motorce - Milion věcí. Vše bez zásahu do původní konstrukce. Originální díly mám pořád k dispozici.
Poslední doplněk je regulovatelná výfuková vložka.

Okouzlili mne dva mrakodrapy ukončené chromovými krytkami hlav. Kardanový převod, chopper styl...
Najeto za ty leta mám jen cca 26 tis. Jezdím na něm spíš jen na více denní výlety po čechách a okolních státech, kam mě pustí s hlučnějšími výfuky. Tímto smyslem jsem ji i celá léta "přestavoval", aby odvězla veškerou bagáž a byla pohodlná i na dálnici při větších přesunech.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 05.10.23 v 21:01 10b.

Vetřelec- dnes už klasika, fajn svezení.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 02.10.23 v 21:41 10b.

dobrá volba .
Za mě nemůžu jinak .
Přeji jen další a další pohodové km.
Je to poctivý kus železa a to "V " nemá chybu co ?

elvis78
elvis78 napsal 02.10.23 v 13:42 10b.

sice Hárlejáři(vím o jednom) možná opovrhují jinými trubkami ale Intruder je boží klasika
A kardan, to je nářez!

PSanec
PSanec napsal 02.10.23 v 13:40 10b.

Parádní japonskej chopper.Nejhezčí napodobenina HD.Výborná volba.Jezdí a jezdí, měl jsem ho 27let bez jediné závady.Přeji jen super km.