Yamaha XVS 650 Dragstar Classic (2006)

Vlastník dvck0
Vloženo 25.9.2023
Aktualizováno 12.4.2024

První dojmy - Moje první dojmy z jízdy na Yamaze XVS 650 Classic byly velmi pozitivní. Motorka je velmi pohodlná a snadno ovladatelná. Má dostatečný výkon pro běžné ježdění a i pro delší cesty.

Yamaha XVS 650 Classic je pohodlný a stylový cruiser, který je ideální pro každodenní ježdění i delší cesty. Motorka má měkké odpružení a vysokou řídítka, což zajišťuje pohodlný posez. Je snadno ovladatelná i v nízkých rychlostech a v zatáčkách. Motorka má dostatečný výkon pro běžné ježdění a i pro delší cesty.

Popis

Yamaha XVS 650 Classic má klasický vzhled cruiseru s nízkým těžištěm a dlouhým rozvorem. Motorka je poháněna řadovým dvouválcem o objemu 650 cm?, který poskytuje výkon 40 koní. Motorka je vybavena pětistupňovou převodovkou a zadní pneumatikou o rozměru 150/80-15.

Zkušenosti

Moje zkušenosti s Yamahou XVS 650 Classic jsou velmi pozitivní. Motorka je velmi pohodlná a snadno ovladatelná. Má dostatečný výkon pro běžné ježdění a i pro delší cesty.

Z toho, co se mi líbí:

Pohodlí: Motorka má měkké odpružení a vysokou řídítka, což zajišťuje pohodlný posez.
Ovladatelnost: Motorka je snadno ovladatelná i v nízkých rychlostech a v zatáčkách.
Výkon: Motorka má dostatečný výkon pro běžné ježdění a i pro delší cesty.
Z toho, co se mi nelíbí:

Brzdy: Brzdy jsou dostatečně účinné, ale mohly by být o něco silnější.
Hmotnost: Motorka je poměrně těžká, což může být problém při parkování nebo manipulaci.
Celkově jsem s motorkou velmi spokojen. Je to ideální stroj pro pohodlné a stylové ježdění.

Závěr

Yamaha XVS 650 Classic je skvělá volba pro ty, kteří hledají pohodlný a stylový cruiser. Motorka je ideální pro každodenní ježdění i delší cesty.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 27.10.23 v 13:08 10b.

Těžiště nízko je určitě fajn a zase tak těžká není. Dobrá volba.

Vladounreal
Vladounreal napsal 15.10.23 v 13:19 10b.

pro choppery mám slabost jsou to skvělé stroje, tak jen samou radost s ní.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 28.09.23 v 22:58 10b.

dobrá volba prostě motor do V nemá chybu .
Můžu popřát pouze pohodové km a POHODU v sedle .

mta
mta napsal 26.09.23 v 14:13 10b.

Krása
užij si ji Petře.

PSanec
PSanec napsal 25.09.23 v 13:28 10b.

Japonská klasika střední třídy. velmi spolehlivá. Výborná volba, jen pohodové km.