BMW R 850 R (1997)

Vlastník dalšíKostík
Vloženo 8.8.2023
Aktualizováno 28.8.2023

"Velký" naháč pro pohodové ježdění.

První dojmy - Před BMW jsem jezdil příležitostně na velkém skútru, takže značný rozdíl v ovládání (pocit nádrže mezi nohama mi chyběl). Nízké těžistě, pohodlný podvozek a zátah motoru od nízkých otáček.

Doplňky na motorce - Koupeno s plexi Givi a s držáky bočních kufrů. Doplněny boční kufry a držák navigace.

Motorku jsem koupil až v době, kdy sezóna jiných už dávno byla v plném proudu (červen 23). Jsem příležitostný jezdec, takže kilometrů jsem zatím moc nenajel a většinou jsem pojezdil jen "kolem komína".
Motorka je původem z Itálie a po Česku toho zatím moc nenajezdila (ani s minulým majitelem, který ji prodával ze zdravotních důvodů). Moto má drobné kosmetické vady a pár věcí k dodělání.

Na motorce byly při prodeji držáky bočník kufrů (BMW), takže jeden z prvních úkolů byl sehnat boční kufry, protože nemám moc rád ani ježdění s batohem ani bez možnosti vzít něco s sebou. (proč jsem si koupil naháče, že?)

A to je ve stručnosti vše. Další zkušenosti a společné zážitky nás zatím oba čekají...

Milan1963
Milan1963 napsal 08.08.23 v 21:10 10b.

Dobrý stroj, přeju samou radost z ježdění.