Triumph Tiger 1200 (2012)

Vlastník BETTER
Vloženo 27.7.2023
Aktualizováno 18.9.2023

Skvělý Adventure …více není třeba dodávat. Jak název napovídá.

Motorka koupena od A.D Moto

KTM 1050 Adventure: Málo kusů na výběr a nic poblíž. Slabší vykon.
Yamaha XT1200Z Super Tenere: Málo kusů na výběr a nic poblíž. Navíc manželce se nelíbí.
Honda VFR 1200X Crosstourer: Krásná motorka a mít je vedle sebe…no nevím pro kterou bych se rozhodl.

První dojmy - První dojem je proste jako z každé nové motorky úžasný. Každá je jiná, každá je krásná když si ji člověk vybere a koupi. Motorka se mi líbí jak vzhledem tak i praktičností a širokým využitím. No hlavně pohodlí při delším cestování.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji všem co prahnou po dobrodružství, cestování a pohodlí. Pro někoho kdo chce i mimo asfalt na nějakou polňačku k vodě nebo k lesu. Vhodnější už pro zkušenějšího jezdce, začátečníkovi nedoporučuji skrze váhu a výkon.

Nemám ještě nic moc najeto. Každopádně sedla hned do ruky. Výkon super a ten motor nádherně táhne. Velice pohodlný bike který se krásně preklapí do zatáček. Váha po rozjetí ihned zmizí ale ani tak to není na místě taková tragédie jak někteří píší. Vesměs jenom chvála na tuto motorku a je tl fakt super svezení. I tak najdu trošku vady na kráse jako menší zpětná zrcátka na můj vkus. Horší ovládání palubního počítače….takové nepřehledné, ale třeba si zvyknu. Každopádně nadšeni je veliké a doufám že i dlouho zůstane.

Pupi04
Pupi04 napsal 28.07.23 v 00:09 10b.

Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu