Moto Guzzi Eldorado (2020)

Vlastník AlwaysSecond
Vloženo 21.7.2023
Aktualizováno 21.7.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 15 záznamů

skopuzzi
skopuzzi napsal 28.07.23 v 19:34 10b.

Ahoj,
když vyšla Cail 1400, tak jsem si říkal, že to je sen na důchod, myšleno spíš, kolik to stojí atd... Pak přišlo Eldorado a to mi na fotkách přišlo ještě lepší. Pak přišel inzerát na Cali 1400 Touring černá Ambasador za dobré peníze a už jsme pro ní jeli na Slovensko. Mám na ní shodou okolností vzadu Mattris tlumiče (risknul jsem to a objednal z Itálie, aniž bych to měl někde vyzkoušeno) a je to mnohem lepší. Na druhou stranu je to velký elaborát, než přijdeš na to optimální nastavení... A cena? Když to porovnáš s Ohlinsem, tak je to furt dobrý. A kup levný dobrý tlumiče někde, až na ně někdo narazíte, tak mi dejte vědět...

Jinak v té černé je za mne lepší než v červené. Ale pro 2 je Cali asi lepší volba a velké plexi mi turbulence nedělá - mám 180 cm, může to být i tím...

zolik.
zolik. napsal 28.07.23 v 11:08 9b.

Prosím tě nepiš, že se na ní nedá nic dosehnat. Ano, je toho méně, ale ať už Hepco Becker opěrky/sedla/kufry/tankvak nebo třeba přímo u MG plexi, a pak fajn kryty vstřiků, červené dekly ventilů nebo chromovaná padací křidélka u nich, velké přední padací rámy taky..souhlasím, že na tacho by měla být úprava povrchu, odlesky jsou velmi nepříjemné, v téhle velikosti na úrovni 150 mph Smithse legendárního Vincenta. Je enormní škoda, že tenhle motor se už nedělá a také že nepronikl do naked biku roadsterovitějšího, než je stále muscle custom Audace.

Petr7474
Petr7474 napsal 25.07.23 v 11:38 10b.

Super.
Díky za praktické informace.

Mark09
Mark09 napsal 25.07.23 v 09:49 10b.

Don_Pedro
Don_Pedro napsal 25.07.23 v 09:28 10b.

Nejsem cruiser-guy jako ty, ale na tohle mistrovský dílo bych se mohl dívat pořád. Jestli se na tom plave krajinou alespoň z poloviny tak krásně, jak to vypadá, tak

traki
traki napsal 25.07.23 v 09:22 10b.

Moc pěkná motorka, taky pěkná recenze - a dotaz - co bylo příčinou těch reklamací Rocketa? ( jestli se tedy můžeš podělit o zkušenosti )

Vasko969
Vasko969 napsal 25.07.23 v 07:37 10b.

Majestátna motorka !!! Gratulujem.

Paťa
Paťa napsal 24.07.23 v 14:22 10b.

Sedlsson
Sedlsson napsal 23.07.23 v 19:51 10b.

Jezdí jich málo a je to škoda. Nádherná strojovna

DoctorDevotee
DoctorDevotee napsal 23.07.23 v 14:06

A nezabudni, ze mas denne LED svietenie- prepinaj si to, lebo si vypalis ziarovku a v noci bude neskoro, ked na to prides. Ale stale mas dialkove.

DoctorDevotee
DoctorDevotee napsal 23.07.23 v 14:03 10b.

Moja krasna Uz je par rokov z domu, ale Eldorado sa nezabuda.
Doplnkov je viac ako na Harley. Ale musis vediet, co chces. Padaky mozes mat decentne malicke, alebo priamo čepele na valce motora. Ladaky mas moznosti tiez viac, ako na HD- konkretne same luxusne znacky- La franconi, Mistral, zard- volba c. 1 na Audace a Custom ale tu rozhodne nie. Ja som si vybral Agostini a tie su aj najlpesia volba. Vyhrievane rukovate su super vec, ale pozri si, ci sa Ti pacia. Lebo su dost hnusne, ale ja som ich mal a zvykol som si. Dost ti to predlzi sezonu a skrati reumu :)

V priebehu rokov som vytvoril celu komunitu Moto GuCi a mame z coho porovnavat. Niektori uz 1400 predali, ale vratili sa k nim naspat. Ja budem asi tiez ten pripad. Zrovna to riesim.

Tak prajem vela stastnych km a ak si myslis, ze Ta Eldorado chytilo za srdce, ver mi, este zdaleka nevies o com hovoris. To pochopis, az ked kupis tie Agostini. netvrdim, ze budes jazdit ako ja bed Db killerov. Ale mas aj tu moznost a narozdiel od Zardu s kilermi su tichucke.

K167
K167 napsal 23.07.23 v 11:45 10b.

Nádherná mašina!
Užívej a vždy šťastné návraty domů.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 21.07.23 v 14:48 10b.

Zkrátka Eldorádo. Sedlo si vyměň, mám horší, ale i tak.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 21.07.23 v 14:28 10b.

hezky zmodernizované retro
Tak ať slouží a dělá dál radost která z tebe srší .

PSanec
PSanec napsal 21.07.23 v 14:02 10b.

Velmi pěkná Italka jako custom za jedna.Motor je super,úžasná jsou kola.Přeji jen super km.