Yamaha XV 1700 Road Star custom (2006)

Vlastník vejci
Vloženo 9.4.2023
Aktualizováno 9.4.2023

Je to taková moje přítelkyně (Kobylka) - povídám si s ní. Ujetý já vím, ale super.

Motorka koupena od Honorcysles

Harley Davidson FLH 1340 Electra Glide B: Je to na mně dost mimo můj rozpočet

První dojmy - Padla hned. Pocit neuvěřitelný - podobný, když jsem skákal padákem v tandemu. Třepal jsem se ještě po třiceti kilometrech, když jsem jel domů.

Doplňky na motorce - Jo, jo jsou tam boční kufry , zadní velký kufr, přední velký plexy. A uvidím do budoucna jestli nějáký štíty na kolena předkopy, nebo tak něco - uvidíme.

První můj vysněný stroj byl Intruder 1500 od suzuki, byl jsem pro něj asi před třemi roky a hned jsem věděl, že to byla jen hezká fotka, mimo jiného, že úplně špatně brzdil - byl to ten starší model s jedním kotoučem v předu myslím, že to byl rok výroby 2000, nebo tak nějak.
Svoji Kobylku jsem si vybral, protože je to podle mě ideální poměr cena velikost a hlavně se my líbí klasické véčko motoru - velké válce. No prostě velkej cruiser za rozumnou cenu. Trochu péče a bude s ní taková krasavice - no ona už je teď.
Moc najeto nemám, jsem takový motomimi. I když je my po pětačtyřiceti, tak s moji manželkou si začneme pomalinku užívat silnici, zatáčky, vísky, města, atd.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 10.04.23 v 13:25 10b.

hezký kousek
Tak ať slouží a užívejte s manželkou i samostatně. Je a bude to super jízda .

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 10.04.23 v 10:01 10b.

Tak ze začátku s respektem, je to váha.

PSanec
PSanec napsal 10.04.23 v 09:29 10b.

Velmi slušnej japonskej cestovní cruiser se správným objemem.Výborná volba.Přeji jen super km.