BMW F 650 CS (2002)

Vlastník bumla
Vloženo 5.3.2023
Aktualizováno 5.3.2023

Jednobuch s nesmrtelným řemenm za solidní cenu

První dojmy - Ta motorka je tak strašně ošklivá :-D To snad napadne každého kdo tento model kdy viděl. Mě se také z prvu moc nelíbila, ale člověk si časem přivykne.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny komu se líbí.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, kufry a nějaké drobnosti

Motorku jsem pořídil v lednu 2015. Původně jsem chtěl BMW F 650 GS, ale protože většina peněz šla do bydlení, tak jsem plány přehodnotil a hledal něco levnějšího. Původně mě Scarver ani jako varianta nenapadl, ale pak jsem narazil na inzerát s pěkným kouskem z Přelouče. Motorka byla přitažená z Německa, kde měla jednu majitelku a ta na ní najela poctivých 9 tis. km. Krom pár drobných odřenin z jedné strany, které svědčili o pádu ve velmi malé rychlosti byla jako nová.
Za dobu co jsem motorku měl s ní byl jediný problém. Tím problémem byla slabší baterie, na což jsou tyto jednoválce háklivé.
Po celkem vydařené sezoně 2015, kdy jsme na ní byl v Rakousku a Italii, přišla sezona 2016, kdy z nedostatku času jsem najel úctyhodných 200km. Tento drobný detail a to že bylo potřeba dodělat kuchyň jsem se rozhodl motorku prodat. Prodána v květnu 2017 s celkovým nájezdem 14 tis.km.