BMW R 1250 GS (2022)

Vlastník Stása23
Vloženo 12.11.2022
Aktualizováno 14.11.2022

Odškrtávám položku v životním wishlistu. A jsem za to velmi rád

Motorka koupena od FIRMA:Dycom Group (Jenišov) - Projezdil jsem celou CZ, ale Karlovy Vary jsou nejlepší!!!. Zdravím nejlepšího šéfa prodeje Karla Havlíčka. A zároveň velmi děkuji :-)

První dojmy - Jako bych jezdil na létajícím koberci. Tohle jsem hledal a chtěl :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny motorkáře, kteří si chtějí splnit sen, mají rádi technologie a jsou ochotni investovat do svého snu.

Doplňky na motorce - V plné výbavě. Dá se ale říci, že se snad ani jiné konfigurace neprodávají.

Chtěl jsem cestovat a to opravdu dále, než okolo baráku. A můj Yamaha Bolt na to opravdu nebyl. A co je lepší na cestování než BMW GS? Navíc můj plněný sen, co více dodat. Chtěl jsem ji tak moc, že bych ji i spoustu věcí prominul. Ale u této motorky není co odpouštět . Je to prostě královna mezi cestovními endury.

MaraSeby
MaraSeby napsal 03.12.22 v 11:18 10b.

ErkoPeťa
ErkoPeťa napsal 19.11.22 v 15:25 10b.

Krásná motorka, přeju spoustu super kilometrů, začínala jsem na Yamaha XV Bolt 950 a pak přešla na R1200R, teď jezdím R1250R, ale začátky na boltovi, byli super

DejvGSR
DejvGSR napsal 15.11.22 v 14:18 10b.

Skvělý stroj pro velký kluky.

Frenkie65
Frenkie65 napsal 14.11.22 v 22:14 10b.

Gratuluji ...Není co řešit.Užij si ji kolego.Je to skvělý stroj...Letos Peloponés,Nordkapp a Maroko.Bez problémů...A Tripl black? Sám víš .

Doubek65
Doubek65 napsal 14.11.22 v 22:10 10b.

Někdy tě sere ale stejně ji budeš mít rád...