Suzuki DL 650 V-Strom (2008)

Vlastník tw33ty
Vloženo 31.10.2022
Aktualizováno 31.10.2022

Skvělá, spolehlivá cestovní motorka za rozumné peníze.

První dojmy - Jak už to tak bývá, musel jsem si na ni počkat. Sice jsme v mládí lítali na fichtlech o sto šest, v 18 pak spolu s autem i řidičák na moto, pro všechny případy ... jen ta moje první (vlastní motorka) přišla až terpve nedávno ... a tím se mi splnil jeden dlouhodobý sen. Na první dojem si mě při koupi získala svým vzhledem, velikostí, včetně kufrů připravená někam vyrazit. Při svých 191cm a váze ke 100kg ve mě stále budila respekt a na manipulaci s ní jsem si chvíli zvykal. Při prvním rozjezdu však strach z váhy vystřídala lehkost, s jakou byla manévrovatelná. Byl jsem nadšen! Ze začátku jsem však musel ještě pár věcí dát do pořádku ... o tom později.

... přidám později, na konci sezóny, jak sesbírám s motorkou více zkušeností a budu moci objektivně posoudit a zrecenzovat klady, záporty atd.