Kawasaki Versys 650 (2007)

Vlastník Radkol
Vloženo 25.10.2022
Aktualizováno 26.11.2023

100% spokojenost, je to moje první velká motorka, takže můžu srovnávat jen se 125ccm a to by byla hloupost

Suzuki DL 650 V-Strom: důvod neuveden

První dojmy - Před 11 lety jsem sedla 125ccm, Yamahu ybr a poté Loncin Spitzer. Letos po prázdninách jsem dodělal řidičák na neomezené Áčko a teď před zimou koupil první pořádnou motorku. ? Výkon je nesrovnatelný. Motorku si posledních pár dnů užívám plnými doušky.

Motorku bych doporučil pro - Rozhodně pro vyšší lidí než jsem já ? velmi silné uvažuji o snížení sedla. No a jinak celkově pro lidi, kteří chtějí pohodlné svezení, bez bolesti zad i po delší jízdě. Pokud chceš na motorce ležet, budeš muset hledat jinde ?

Doplňky na motorce - Nabíjecí konektor, výše zmiňované kufry a to je asi vše ? mám v plánu blastry a padací rám

Chtěl jsem cestovní motorku.. v merku jsem jich měl původně 5: cf moto 650, Yamaha Tdm900, cbf 600s, v strom 650 a nakonec Versyse. Ve finálním výběru zůstal versys a v-strom. Pro Versyse jsem se rozhodl z čistě pragmatických důvodů. Za stejné peníze dostanu mladší motorku a s menším nájezdem než je V- strom. Dnes je to 2. den od koupi. Na motorce se velmi příjemně sedí, větrný štítek funguje slušně, větr moc nevnímám. Podvozek příjemně žehlí nerovnosti na rozbitých cestách a nebo kočičích hlavách. První spolujezdec byla dcera při 15km cestě ze školy a byla nadšená ?. Úložný prostor... Mám tankvak, a 3 zadní kufry, boční jsou textilní ale zatím budou stačit. Spotřeba 4-5l/100km

1. Cesta s manželkou dopadla úspěšně ? je spokojená, sedadlo pohodlné.

Edit: 26.11.2023 Tak doma je nová motorka a Versys bude začátkem dubna na prodej. Byl to dobrý 1. společník, ale podařilo se našetřit pár peněz a chtěl jsem něco novějšího a spolehlivějšího.
Za společných 13 měsíců jsem na něm najezdil cca 9000km, mimo republiku se podíval i na Slovensko a do Polska.

Ladzi
Ladzi napsal 21.11.22 v 15:34 10b.

Vašiak
Vašiak napsal 05.11.22 v 09:58 10b.

drool
drool napsal 28.10.22 v 21:28 10b.

Vypadá dobře!

DeaDDream
DeaDDream napsal 28.10.22 v 17:46 10b.

dobra volba ,tiez som po nej pozeral ,dizajn nie je taky opozerany ako versys,ale 650 budes mat pre cestovanie vo dvoch malo

Pupi04
Pupi04 napsal 26.10.22 v 08:01 10b.

Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu