Royal Enfield Meteor 350 (2022)

Vlastník VaclavP
Vloženo 29.9.2022
Aktualizováno 29.9.2022

Skvěle ovladatelná. Super na cesty po městě a po vedlejších cestách.

Motorka koupena od FIRMA:Vintage Garage Motors (Strašnice

První dojmy - Tak trochu jsem si musel zvykat na systém řazení pata-špička, ale za cestu od prodejce přes Prahu na Kladno jsem si rychle zvykl. Jinak na první dojem, dobrá ovladatelnost, skvělý zvuk a krásný retro vzhled.

Motorku bych doporučil pro - Pro snadnou ovladatelnost bych doporučil pro začátečníky a nebo pro někho kdo stejně jako já hledá motorku klasického vzhledu, pro krátké přesuny (město, na chatu, do práce)

Doplňky na motorce - Prachovky
Spodní kryt motoru
Padací rám (Trapezium nerez)

Po návštěvě u prodejce jsem byl téměř rozhodnut a zbývalo jen přesvědčit manželku, že potřebujeme další motorku. Ne jasně ještě předtím jsem prošel hromadu recenzí na Youtube a ty mě jen podpořili v mém rozhodnutí stroj objednat. Mám za sebou první garanční kontrolu po 500 km a zatím celková spokojenost, potažmo žádné problémy nebo poruchy. Jasně není to žádný trhač asfaltu, ale na pohodovou cestu po okreskách a přesun do práce a zpět přes Prahu je to ideální stroj. Spotřebu jsem neměřil, ale přijde mi, že to skoro nic nežere.

novis79
novis79 napsal 06.10.22 v 15:09 10b.

Ta chromovana vyfukova trubka a vyfuk to je opravdicky? nebo je to jen kryt za kterym je skutecka trubka a vyfuk? 15 kw je uplne v pohode.

Zxrman
Zxrman napsal 06.10.22 v 11:42 10b.

Myslím, že velmi dobrá volba. Mám Classica a nedám na něj dopustit. A chápu i to, že to má někdo jako jedinou motorku doma, protože to mám taky tak (a kecy o tom, že to má jen 15kw beru z rezervou, jezdí se pro radost, ne pro ego a to jsem měl doma i 178 koňovou bestii). Ať dobře slouží a dělá hodně radosti :)

Milan1963
Milan1963 napsal 01.10.22 v 09:59 10b.

Krasavice. Jen kdyby měla drátěná kola, dám 20 bodů. Takto dávám jen 10. Ale at' ti dělá radost.

Guzo
Guzo napsal 30.09.22 v 11:40

pps2, má to len 15kw. Ale ako druhá moto to môže stačiť.

Pupi04
Pupi04 napsal 29.09.22 v 23:51 10b.

Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu