Honda CBR 1000F (1992)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

Datlík
Datlík napsal 21.09.22 v 06:59

Nedělej ze mě blbce, vím, že motorky s věkem nebo nájezdem můžou brát olej. Motorek mi prošlo rukama dost, ale nebudu kupovat motorku, když v ní neni olej, to si radši počkám na jinou... Na co si přidělávat starosti . Jinak motorka byla pěkná, ale když i prodejce usoudil, že je něco špatně, tak jsme se v dobré rozešli. Sám mi ji nedoporučil a ukazoval mi jiný stroj. ( Připravoval na prodej zzr 1100 ) Nakonec jsem pořídil CBR z roku 97 v top stavu. Bez úniku olej... Přeji aby Ti dobře sloužila

Ondroskok
Ondroskok napsal 20.09.22 v 17:09

Pro Datlík: Motorka je na tom lépe než si myslíš, když se u 30 let starého stroje tratí olej, nemusí to hnedka znamenat, že "žere olej". Mimochodem už jsi někdy viděl jak hulí motor co bere olej? Evidentně ne...
Kdyby jsi ji dal šanci, a kouknul se do útrob, zjistil by jsi na první pohled (stejně jako já), že se jedná o mimořádně zachovalý stroj. Taky by jsi zjistil, že únik oleje je okolo výpustného šroubu, a olejové vany, což je asi jádrem celého problému.
Každopádně ať má motor za sebou co má, je v dobré kondici, má kompres, chytá na žblebt, nehulí...
Olej který jsem z ní vypustil byl čistý, bez kovových šupinek a úlomků, což jenom podtrhuje slušný stav.
Takže bych ti vlastně měl poděkovat, že jsi mi ji tam nechal
Pro pro ilustraci přikládám pár fotek.

Datlík
Datlík napsal 09.09.22 v 19:46 6b.

Tuhle jsem chtěl koupit před měsícem, bohuže motorka za studena bez oleje( dolejvalo se předemnou půl litru aby byl, alespoň na min) Doufám, že Tě prodejce upozornil, že motorka žere olej... Jinak je hezká a za jajímavé peníze byla na prodej.

Jirka.46
Jirka.46 napsal 05.09.22 v 15:30 10b.

Hodně zachovalé Pěkné CBR

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 04.09.22 v 09:30 10b.

Krasavice i po těch letech

PSanec
PSanec napsal 03.09.22 v 18:14 10b.

První motorka od Hondy ,která měla tachák do třista.Je to takovej oplastovanej cesťák,ale který ve svý době,ale i dneska zaujme vzhledem i jízdními vlastnostmi,Výborná volba.Přeji jen super km.

Čadil
Čadil napsal 03.09.22 v 17:57 10b.

super