Indian Chief Vintage (2017)

Vlastník Willimery
Vloženo 22.8.2022
Aktualizováno 17.3.2024

Kamion mezi motorkami, těžký choper s vynikajícím zvukem a vlastnosti motoru je to prostě bomba viz yotube. Jen ty mouchy mě se...u .

První dojmy - Žralok to není je to spíš plejtvák obrovský a to je dobře, žraločí léta už mám za sebou a přežil jsem to bez nehody :-). Velký objemový dvou válec tž. se učím. Jede krásně a budí pozornost což mi trochu vadí. Zátah motoru je božský a silně návykový, překvapivě se dobře drží ve vyšších otáčkách a chutná mu to. Brzdy ok, nějak to nehoním.

Motorku bych doporučil pro - Nemá zpátečku a je to mazlík 390kg tž posilovna.

Doplňky na motorce - Zatím vše originální. Padáky taky.

Průměrná spotřeba - 6.58 l/100km

Láska ? Ano, na první pohled, když jsem si na chiefa sednul v Praze bylo rozhodnuto. Prošel jsem jak HD Praha tak Indian Praha v jeden den abych se rozhodnul. Po koupi jsem se bál jezdit, než to dostanu do ruky, hlavně ty kruhové objezdy, je to prostě těžký golem. Podvozek je pohoda sama i ve dvou. Poruchy zatím žádné po 3500km. Nedávno mi kamarád půjčil BMW F 800 GT a já myslel, že jedu na simsonu , Trochu mi to připadalo jak hračka pro děti - určitě mi promine .

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 23.07.23 v 21:48

Je to nádherný Indík. Buď rád za ta překvapení. Užívej si každý den.

Willimery
Willimery napsal 23.07.23 v 18:48

No furt se učím, když už si myslím, že mě nemůže nic překvapit,tak může, třeba když manželka nastupuje .

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 18.07.23 v 10:14 10b.

No, když se zajíc pere s medvědem, body dostane zajíc.

Bloodhawk
Bloodhawk napsal 09.12.22 v 18:04 10b.

Parádní koráb, jen co je pravda. Hodně radosti s ním a žádné starosti.

callowsick
callowsick napsal 17.09.22 v 07:52 10b.

Krásná lokomotiva