renocar_unor

Indian Chief Vintage (2015)

Vlastník Mr_Chief
Vloženo 6.8.2017
Aktualizováno 27.2.2020

Kus amerického železa, který potěší jak oko tak i srdce jezdce.

Motorka koupena od FIRMA:Indian 1901 Pardubice (Zelené Před

První dojmy - Moje první dojmy z motorky byly úžasné a byla to láska na první pohled, po prvním svezení mě bylo jasné, že to je ta pravá mašina pro mě.

Průměrná spotřeba - 3.78333 l/100km

Tuhle motorku jsem si nevybral já, ona si vybrala mě. Podobný styl se mě vždy líbil, ale nikdy jsem o něm reálně neuvažoval, spíš jsem se viděl na nějakém cenduru. Všechno se zlomilo jednoho dne, když jsem ji spatřil v jednom showroomu a po prvním svezení na Indiánovi bylo jasno.
Na tak velký kolos je stroj nádherně ovladatelný, po rozjezdu mám pocit, že ztratí aspoň polovinu své váhy a nechá se dobře vést. Motor má sílu jako bejk, v žádném jízdním režimu mu výkon neschází, konstruktéři si s ním zřejmě dali hodně práce. Zatáček se nebojí, nechá se hezky pokládat a drží stopu, brzdy jsou adekvátní k výkonu a váze stroje. Nejlépe se cítí na pěkné silnici, podélné nerovnosti o sobě dají občas vědět. Úložný prostor v postranních brašnách je pro jednoho i na vícedenní výlet dostatečný, při cestování s batůžkem lze další místo řešit přídavným zavazadlem, které bez problémů lze uchytit na přídavný nosič. Pohodlí pro řidiče i spolujezdce je přiměřené typu stroje, i delší cestování na ní je i ve dvou pohodlné. Spotřeba se dle stylu jízdy pohybuje mezi 5 až 7 l.

set300
set300 napsal 03.02.19 v 11:50 10b.

jede skvěle, měl jsem také tu možnost ... i když jen kousek a v hrozné zimě

Marobud
Marobud napsal 11.08.17 v 21:48 10b.

..paradni kousek...a to svezeni..nadhera..mel jsem tu moznost ho taky vyzkouset...tak hodne spokojenych kilometru preji

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 08.08.17 v 10:02 10b.

maximální gratulace, super stroj, hodně šťastných km a snad tě brzo někde potkám

Zelinář
Zelinář napsal 07.08.17 v 06:31

Bomba . Jsem od Jaromeric, musim ji videt

Milan1963
Milan1963 napsal 07.08.17 v 00:58 10b.