BMW F 650 CS (2003)

Vlastník Pikec
Vloženo 10.8.2022
Aktualizováno 17.8.2023

Vím asi jsem magor, ale prostě ten řemen doma ještě chyběl

První dojmy - Jízdní dojmy? No, tak jestli si mohu dovolit posoudit, to tedy klobouk dolů. Je to pro mě jízdní nádhera. Pro mě, s výškou 177cm si to prostě na ní užívám.

Motorku bych doporučil pro - Pro koho je nejvhodnější, asi opravdu i pro menší postavy, ale asi hlavně pro toho, kdo chce testnout pohon řemen a moc hezky si pojezdit.

Doplňky na motorce - Od výroby vyhřívané rukojeti, předešlý majitel dal přídavné dálkové světlo a USB zástrčku. Já provedl montáž zadního kufru 29L a sehnal jsem sedlo, pro mě v moc pěkné barvě Prosinec 2022 samo domo nová nerezová koncovka výfuku. Origo dle všeho je plastová a ta tam jaksi chyběla. Březen 2023 montáž padáků, včetně mini taštiček. Na drobnosti dle mě zajímavá a užitečná věc.

Průměrná spotřeba - 3.87524 l/100km

Proč jsem si vybral tento stroj? No když mám být hodně upřímný, tak článek na Motorkářích a i jeden starší na Auto.cz Hlavní, co mě oslovilo, byl ten pohon řemenem, ten ještě doma prostě chyběl. A i celkem příjemné ceny ojetin. No a jelikož Honda CX500 čeká na udělání rozvodů. Tak jsem si řekl, že je načase i tento pohon otestovat. No ale opravdu tuto motorku, né jako ty minulé, jsem nekupoval z důvodu libivosti, ale účelnosti. Nájezd při nákupu srpen 2022 byl 41700km velký servis dle faktury při 40000km. No a dnes po týdnu ježdění se mě vlastně už i líbí tedy bude ještě více, když zamaskuji ten lavor vepředu , ale má přilba si tam zatím sedne krásně. Mám najeto cca 350km, ale jen si chrochtám a je to opravdu paráda, články nekecaly.
Blíží se konec září ráno už docela chladno, ale vyhřívané gripy dělají záslužnou činnost. Což mě mile překvapilo. Najeto mám zatím něco málo přes 1800km, ale ten lavor přede mnou už začínám mít i rád. Co já v něm už odvezl věcí
10.03.2023 (při 45053km) Provedena výměna ložisek krku řízení a výměna ložisek předního kola, vyčištění a nová náplň a gufera předních tlumičů.

Myschan
Myschan napsal 14.09.22 v 10:13

Já o ní kdysi uvažoval a právě ten lavor se mi tam líbil. Tak ať slouží

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 13.08.22 v 18:49 10b.

Tak at slouží ta řemenica

Milan1963
Milan1963 napsal 11.08.22 v 17:26 10b.

Fill01
Fill01 napsal 11.08.22 v 10:50 10b.

Příjemně netradiční volba . Také mě CS láká