Kawasaki VN 1500 Mean Streak (2002)

Vlastník DeaDDream
Vloženo 25.7.2022
Aktualizováno 19.11.2023

po autoškole moja naozaj velká motorka, teraz s podporou manželky sa mi splnil sen,samozrejme som nechcel nič na vodičský typu A2

Motorka koupena od sukromna osoba - prodavajúci bol ochotný a všetko mi vysvetlil

Kawasaki VN 900 Classic: výkon a žiadna pekna nebola na bazoši
Suzuki M 800 Intruder: zadna brzda bubon

První dojmy - ked som ju uvidel som vedel že sa mi páči ,ale prvý krat som ju šoferoval po dvoch týždnoch a teda ide riadne,samozrejme som vyklepaný z toho a neviem to poriadne posúdiť ,ale teda chce isť riadne za plynom,možno sa bude zdať niekomu že objem je na začiatok alebo reštart vela ale mam rodinu a nepotrebujem ist na limit

Motorku bych doporučil pro - pre toho kto sa nezlakne tej váhy a objemu

Doplňky na motorce - boli k tomu brašne ,dal som dole zatial ,opierka a nosič zostali

je pekný stroj, vybral som to podla rád:to si nekupuj bude to slabe a za rok to vymeníš,a dalsia rada pojdes len tak ako otocis rukov ,tak som vzal o raz vačšiu kubaturu ako som povodne pozeral, ,podmienka bola poriadne brzdy ,vstrekovanie a klasický dizajn,ono výkonu nie je nikdy dost ,tak ho budem dávkovať so skusenosťami, predchadzajuca motorka bola scooter 15 rokov dozadu 150ccm tak som dal krat 10 a je to .
moc som nenajazdil zatial ,takže len sa zoznamujem,na prázdnych cestách
ťaha to na 2 3 4 5 ,zatial som neistý a prvé esíčko som šiel naširoko ,potom som
sa trocha uvolnil a prestal riadidla držat krčovito a troška zapojil telo a už to išlo pekne
a doma som sa usmieval jak decko ,žena sa zase smiala mne ,lebo mi to skoro skapalo na výjazde z dvora ,na cestu je to cez obrubník :D

edit: po troch vyjazdených nadržiach :
je to pohodova mašinka ,dá sa naklopiť a ide paradne,prestal som byť brzda premávky a začínam si jazdu užívať,nastavil som páčky ,nožnu brzdu a radičku podla mojej výšky a zvyku ,je to o moc lepšie ako noha v krči,idealna rýchlosť tak 100km/h potom už mi začína byt nepríjemný vietor ,ale dal som aj o dosť viac ,len potrebujem vymeniť gumy su staré a cez zimu skontrolavať riadenie ložiska a doladiť dizajn ,jazdu si užívam a domov sa vraciam psychicky vyvenčený

Edit:
Po dvoch sezónach som nejako citil ze chopper nie je to co chcem,predsa len je dlhý,blbo to zatáča a až tak to nejede, preto som sa rozhodol pre niečo kratšie vyžšie a rychlejšie s lepšim ovládanim a vhodnejšim aj na cestovanie,
Good bye Meanstreak . Motorka to bola super ale podme dalej.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 07.04.23 v 12:16 10b.

Na mě si ta potvora lehla při první vyjížďce na první benzínce. Stálo mě to stupačku.

Hawai
Hawai napsal 08.11.22 v 12:36 10b.

já svojí první velkou motorku položil hned před barákem , tak ještě dobré

ať slouží

1.laky
1.laky napsal 28.10.22 v 19:43 10b.

Nádhernej stroj

Pabli
Pabli napsal 18.10.22 v 04:31 10b.

10 bodov

DeaDDream