Yamaha FZ 750 (1991)

Vlastník Andreasimo
Vloženo 5.6.2022
Aktualizováno 5.6.2022

Yamahu mi nabídl známý k záchraně moc se mi do ní nechtělo byla po pádu nekompletní ale dohodly jsme akceptovatelnou cenu.

Honda CBX 750: Měl jsem CBX 650 geniální ale těžké
Suzuki GSX 750 F: Suzuki je krásná ale je mi malá

První dojmy - Motorka mně překvapila prvním probuzením, chuť i zvukový projev je uchvacující pak sem se svezl a ovladatelnost jízdního kola mně dorazila.Je to prababa R1 woe!

Motorku bych doporučil pro - FZ 750 je docela nedoceněný motocykl takže bych ji doporučil všem

Doplňky na motorce - Vlastně na motorce je tolik doplňků že už to jako FZ moc nevypadá ale je to moje a je mi to pohodlné po několika úrazech člověk potřebuje trochu pohodlí.A jak říkám mám to na běžné domácí žvýkání dojíždění do práce.

Takže Dzamaha je spíš Frankenstein panž jí po pádu chybělo něco rámu a celý zadek mně se ani nechtělo dávat jí dokupy.Pak sem potkal inspiraci v Mad Maxu a pár levných dílů.Teď je z ní DžamahoHondSuziBmw takže Frankenstein!!! Rozumím tomu že se někomu nelíbí ale mám ji udělanou pod prdel na dojíždění do práce i v zimě!!!Tzn. Zimní starty fantastické motorka pocitově i topí asi tak nervně dýchám do přilby.A nebo mám děs z toho když se rozjede až se z toho opotím.Prosťe Frankenstein stojí hrdě za svým jménem jezdím s ním fakt rád a v originálním stavu bych ji asi nedocenil.Chtěl bych chlupatější gumu i dozadu a matný čerň uvidíme ale určitě dostane dalších úprav.

Andreasimo
Andreasimo napsal 13.06.22 v 19:34

Joooo je to bombastica technologie

S-fogy
S-fogy napsal 05.06.22 v 22:48 10b.

Dobrá práce! Užij si ji!