Husqvarna Norden 901 (2022)

Vlastník Martinspeed
Vloženo 19.4.2022
Aktualizováno 19.4.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 12 záznamů

Martinspeed napsal 20.12.22 v 13:49

Ano koupil na Slovensku, páč jsem kupoval na splátky a na firmu. Tudíž jsem ji koupil bez DPH za 295tis. A v Brně vycházela na 315bez dph. U přihlášení nebyl problém,jen jsem musel mít papír od účetní zkrze daně a to mě zdržovalo od přepisu, ale nakonec jsem to do týdne měl hotové. A myslím 800za přepis a dovozovou STK...

Nyní mám najeto už 12500km a byli jsme v Rumunsku ve dvou a vše zatím super...ale až na to Plexi. Zatím vyřešeno nástavcem, ale asi do budoucna přikoupím čire větší Plexi, ale to se mi nelíbí.
Jinak spotřeba cca kolem 5l. A výkon dostačujici.

Zatím jen doporučuji...

Díky a dobrou koupi přeju ?

ler
ler napsal 20.12.22 v 09:06

Parádní moto , taky o ní uvažuju od představení konceptu.
Vidím že jsi ji koupil na Slovensku , chci se zeptat jak to bylo s přihlášením u nás ? Nějaké komplikace nebo poplatky ?
Mám to do Brna dál než na Slovensko nebo dokonce možná koupím i v Polsku.
Jak ti Norden slouží ?
Četl jsem že větrný štítek za moc nestojí , už jsi nějak řešil ?
At ti to jezdí.

Martinspeed napsal 06.05.22 v 16:16

Padací rámy jsem objednával na motokufry.cz a horní kufr shad sh58x mám na B-kingovi a přikoupil jsem jen plotnu na husku. Boční kufry jsem si objednal na http://www.motorkar...ender-evo--set-2-ks/ a i s držákama a i schránkou na nářadí.
Zatím jsou na cestě a jak dorazí nafotím a přidám fotky.
Ještě se rozmýšlím na laďák, ale zatím nevím jaký koupit. na REDmoto mají výběr... Buď Arrow a nebo HPcorse. Tak jsem zvědav, který nakonec vyhraje...
Zatím najeto cca 550km a jede suprově a výkon zatím do 6tis otáček a stačí to a jsem zvědav po 1000km až to otevřou, co to bude dělat

tomcruise77
tomcruise77 napsal 26.04.22 v 09:23 10b.

vypadá to parádně

air-cooled
air-cooled napsal 26.04.22 v 08:01

Ahoj, padací rámy přímo na Norden dělá Hepco Becker. Jinak na to pasují rámy na platformu 790/890 Adventure. Já kupoval na mého Nordena ten spodní padák od Hepco Becker pro 790 Adventure a pasuje. Ještě se dá třeba SW-Motech nebo Givi. Od SW-Motechu pasují s malou úpravou plastu i držáky brašen SLC pro 790/890 Adventure.

kopevlasim
kopevlasim napsal 25.04.22 v 23:21

Mám nového nordena kufry originál doplňky super jestli tedy dorazí do čech ale chtěl bych tam dát ochrané padáky a třeba led přídavná světla jako je na fotkách z výstavy. Nevíte kde se to dá pořídit. Díky

ivano
ivano napsal 21.04.22 v 11:07 10b.

Ahojdá - viděl jsem, seděl jsem i káva chutnala ... díky . Hustá Husky , ať slouží a dělá jen radost.

31081
31081 napsal 20.04.22 v 08:25 10b.

Martinspeed napsal 19.04.22 v 23:16

Já už jsem jako ty...Ale snad na dlouho už dám pokoj :D Ustálil jsem se na Husce 901 a na b-kingovi a stačí...

Hříbek
Hříbek napsal 19.04.22 v 22:02 10b.

Zdar draku, ty to teda střídáš tu musím vidět naživo ať dělá jen radost

Zdenekkkkk
Zdenekkkkk napsal 19.04.22 v 17:06 10b.

Krásná motorka

Pemik89
Pemik89 napsal 19.04.22 v 16:35 10b.

super volba! Užívej moto