Honda SH 125 (2005)

Vlastník jiiitule
Vloženo 22.8.2021
Aktualizováno 22.8.2021

Moje první jednostopé letadlo

První dojmy - SHčko jsem si kupovala v září 2016 kvůli jízdám do práce přes celou Prahu.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého, kdo má potřebu šikovného městského přibližovadla.

Doplňky na motorce - Kufr

Vybírala jsem podle značky a recenzí, s nulovými zkušenostmi a bez kontaktu v moto světě... a vybrala jsem dobře.
Skútřík i po společných 10 tisících km šlape jako hodinky, měnili jsme jen 2x olej po 5 tisících a filtr, zadní gumu, možná ještě nějakou drobnost...
Je to skvělý stroj do města, na proplétání kolonami, na úsporu času, snadné parkování kdekoli. Rozjezdy bezkonkurenční, obratnost, brzdy super. Nikdy mě nikde nenechal. Jsem ráda, že má poměrně velká kola, a tak se nevymeleme v každé díře, kterých je na pražských ulicích jak máku.
I když s ním lítám pořád na plný plyn, spotřeba ve městě se drží lehce pod 3l/100km.
Dá se s ním jet také pěkný výlet mimo město.
Jediné kde se na něm necítím, je dálnice. Přece jen jede jen o málo rychleji než kamiony - max 100, v nejvyšší nouzi 110 ..
Když potřebuji, svezu na něm po Praze celkem pohodlně i spolujezdce.
Pod sedlem má celkem fajný úložný prostor, do kterého se ale nevleze helma (mám tam nepromok, velký zamykací řetěz, plachtu na moto). Mám vzadu na plotně ještě kufr, a to už je pohoda.

KALUP
KALUP napsal 24.08.21 v 22:38 10b.

Koukám že jsi ze své Hondičky celá unešená . Tak ať slouží .

Juraj22
Juraj22 napsal 22.08.21 v 20:12 10b.

Krásná mašina a ještě krásnější majitelka
Tak ať to jezdí a hlavně kolama dolů