Indian Scout Bobber (2020)

Vlastník PeS74
Vloženo 27.7.2021
Aktualizováno 27.7.2021

Láska na první pohled, jinak to nedokážu popsat :)

Motorka koupena od FIRMA:VMP Motorcycles Pisek (Štěkeň)

První dojmy - Skvěle jede, dobře se ovládá. Po delších jízdách ale taky zjišťuju, že je docela tvrdá a trpí tak na ní můj zadek a záda, takže dojde k úpravě řidítek a sedla. Ale pořád u mě má 9 bodů z 10 :)

Doplňky na motorce - Nosič zavazadel

Delší čas jsem uvažoval, že BMW R850R vyměním za něco novějšího, táhlo mě to směrem chopper / cruiser, ale dlouho jsem nemoh nic najít. Pořád mě žádná motorka nechytala za ... a prostě jsem vždycky zjistil, že mi vlastně na tom starém BMW nic nechybí. A pak se objevil Scout ve variantě Bobber a když jsem ji viděl poprvé na živo, tak jsem se asi na 20 minut zaseknul a bylo jasný, že to je vono.
Je fakt, že v základu je to moto spíš na kratší cesty, nemá žádnej, ale opravdu vůbec žádnej, úložnej prostor (ani na lékárničku a techničák). Je to oproti standardnímu Scoutovi spíš sportovní model, takže je i docela tvrdá (sedlo, zadní tlumiče, ...) a po delší jízdě mám občas pocit, že mi na zádech a zadku tančilo stádo mamutů. Takže taky je to spíš na kratší cesty. Ale pořád ten stroj miluju a tyhle drobnosti postupně řeším a těším se na každou další jízdu :)

nexus
nexus napsal 20.08.21 v 14:13 10b.

Jedna z mála značek , kterou bych bral

smolicek92
smolicek92 napsal 08.08.21 v 10:35 10b.

Tak to je nádhera ...snad nikoho neurazím, ale kam se hrabe HD

PeS74
PeS74 napsal 04.08.21 v 01:20

Díky za reakce, ať vám to skvěle jede

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 02.08.21 v 12:29 10b.

Indian ten chytne za srdíčko .
Tak užívej a přeji velký úsměv na tváři .

jassiak
jassiak napsal 28.07.21 v 15:30 10b.

Vitaj medzi indianmi