Suzuki DL 650 V-Strom (2005)

Vlastník pavel.jawis
Vloženo 23.5.2021
Aktualizováno 2.4.2022

Ten, kdo tuhle motorku vymýšlel, mě musel znát. Sedne mi jak ušitá, ikdyž jsem si zpočátku, po 25 letech v sedle JAWy, připadal jako když jezdím na štaflích

První dojmy - Pohodlnej stroj, super na delší cesty. Hodně uveze. Pohodlná i pro spujezdce. Ale na večerní "výplachy hlavy" se moc nehodí. Na to je rozhodně lepší JAWA, která je lehčí.

Motorku bych doporučil pro - Ideální stroj pro mototuristiku s denním nájezdem 200 - ... km/den.

Po roce ježdění a asi 6tis. km, můžu říct, že 48kW výkonu motoru, kterými stroj disponuje, je pro tenhle typ motorky naprosto vyhovující. Větší výkon už bych asi těžko využil. S kuframa a ve dvou se s přehledem rozjede na180km/h. Větší výkon by s sebou nesl i větší spotřebu, která nyní činí přijatelných zhruba 5.5l/100km.

Bady5
Bady5 napsal 02.04.22 v 19:35 8b.

Ahoj kolego! Vlastním Suzuki DL 1000V-Stom. Vůbec by si nemusel mít strach o spotřebu. Jezdím s batůžkem a pokud jezdím normálně ( kolem 120km/h) tak jsem na stejné spotřebě jako ty. Ano pokud za to budeš tahat ( je pravda že to láká) tak jsi na 7l/100. Zase je velmi příjemné při potřebě předjíždění jistota dostatečného výkonu! Nic méně jsem potěšen že ti Stromek sedí! Je to dobrá motorka. Jen pozor na centrální stojan. Určitě už si o něj někdy štrejchl že.

Zdenekkkkk
Zdenekkkkk napsal 23.05.21 v 11:36 10b.

Se spotřebou nemáš pravdu, za tohle jezdí v pohodě i obsahy 1200, ale jinak strojek na pohodu a perfektní na cestování. Tak užívej a kolama dolů