Suzuki VZR 1800 Intruder (2016)

Vlastník Zdeněk07
Vloženo 12.5.2021
Aktualizováno 12.5.2021

Tahle mašina má prostě koule, je to kus železa

První dojmy - První kilometry jsme spolu trochu bojovali, Ale výsledek stál za to, dělá mi to dobře.

Chtěl jsem nějakého cruisera bez chromu, abych to nemusel leštit :) na vyjížďky s kamarády se kterýma jezdím na delší trasy, protože na KTM Anventure na kterém jezdím mě to s nimi po pár dnech moc nebavilo , KTM svědčí svižnější jízda a to mi dělá dobře. Ale stalo se pro mne něco nepochopitelného a nevysvětlitelného. Po pár stech kilometrech mě úplně dostala, baví mě víc než bych čekal. Když si vybírám na čem vyjedu vyhrává Intruder, přitom KTM je lepší bike ve všech směrech (ovladatelnost, podvozek, brzdy, zrychlení, universálnost), ale jak sednu na Intrudera cítím něco nepopsatelného co mi dělá dobře, tahle motorka má prostě koule.

žižala.
žižala. napsal 16.05.21 v 18:15 10b.

Supr stroj.

Zdeněk07
Zdeněk07 napsal 16.05.21 v 14:07

Ta železná stojka je prozatím, než vyschnou trámy, aby se to tak neprohybalo. Postaveno v lednu

Hříbek
Hříbek napsal 14.05.21 v 21:23 10b.

Pěkný bestie, jak motorka tak auta, jen ta železná stojka na tom altánku mi tam nějak neladí

pali3x
pali3x napsal 13.05.21 v 13:07 10b.

Nádherná motorka, naozaj riadny kus železa, už len pri pohľade vzbudzuje rešpekt... Aj auta pod prístreškom sú celkom zaujímavé a svedčia o dobrom vkuse

pkkaca
pkkaca napsal 13.05.21 v 00:17 10b.

Je to bestie Nejde se jí nabažit