Suzuki DL 650 V-Strom (2020)

Vlastník lubosx
Vloženo 13.3.2021
Aktualizováno 5.10.2021

Pro mě ideální stroj, jsem velice spokojený.

Motorka koupena od FIRMA:Motart (Praha 4-Braník)

První dojmy - První dojem na pohled - není to žádný designový skvost, ale líbí se mi (stejně jako můj Prius II). První dojem při jízdě - první jízda trvala cca 6 hodin z Prahy domů po silnicích nižších tříd. Po nasednutí se mi zdála obrovská, ale cestou jsem se s ní tak sžil, že mi to doma vůbec nepřipadalo a říkal jsem si, jak jsem mohl najezdit 18tkm na MT-07 s o 16cm menším rozvorem.

Motorku bych doporučil pro - Pro klidnější jezdce, kteří nemají potřebu se předvádět a hledají univerzální a spolehlivý stroj.

Doplňky na motorce - Zatím padáky Kappa, vyhřívané rukojeti Koso, mám objednané plexi Givi airflow

Je to moje druhá motorka. První jsem koupil v roce 2017 novou Yamahu MT-07, na naučení se byla výborná, ale pak mi čím dál víc vadilo jak na ní fouká a jak je malinká, ale jinak jsem s ní byl velice spokojen. A protože Tracer není o moc větší, padla volba na V-strom a myslím, že jsem vybral dobře. Obě motorky jsem vybíral jen podle recenzí a koupil "online".
Zatím mám najeto cca 4000 km, spotřeba se drží kolem 4 litrů, tankuju jen natural 95 bez biosložky u Eurooilu a přidávám VIF.
Těším se až namontuju nové plexi Givi airflow, protože original nefunguje podle mých představ, nepomohla ani výměna za vyšší Kappa KD3112ST.

runda
runda napsal 14.04.21 v 14:05 10b.

RoSmi
RoSmi napsal 20.03.21 v 14:13 10b.

jednoduchý, nesmrtelný a nenákladný stroj. Pokud se ti i líbí a první jízda 6 hodin bez zdravotních následků - není co řešit, ideální stroj se kterým budeš velice spokojen

marin35
marin35 napsal 20.03.21 v 09:44 10b.

Mě se moc líbí, taky jsem po ní pokukoval se silnějším motorem, nakonec vyhrál desert, ale za mně určitě dobrá volba

cunado
cunado napsal 18.03.21 v 23:08 9b.

Skvělá volba

Vencanator
Vencanator napsal 18.03.21 v 12:00 10b.

Super motorka s perfektním motorem. Měl jsem možnost ji vyzkoušet a ve srovnání třeba s Versysem není tak ucukaná a nemusí se točit, když člověk nechce. Dokonce mi jela se spotřebou snad 3,6 l, což je neuvěřitelná hodnota. Jen je škoda, že ještě nemá LED osvětlení, to by pak nebylo co vytknout.

Každopádně ať dobře a hlavně bez nehod dlouze slouží.