Kawasaki VN 800 (2000)

Vlastník PepaSahib
Vloženo 2.3.2021
Aktualizováno 31.3.2022

Pohoda, klasický vzhled, krásný zvuk.

Yamaha XVS 650 Dragstar Classic: VN má lepší výkon, zvuk, pohodlí, sedlo spolujezdce a je prakticky bezporuchová.
Suzuki VS 800 Intruder: Kawasaki je přece jen o dost lepší.

První dojmy - Opravdu padla do ruky hned na první pokus. Líbila se mi i barva a doplňky, které už tam byly. Jízda je velmi klidná a pohodová, pěkně reaguje na plyn, řazení jde hezky a brzdy zatím perfektní (ještě nebyla žádná krizovka). Jsem spokojený s pohodlným sezením.

Motorku bych doporučil pro - Je opravdu pro ty co hledají pohodu, klid a jízdu krásnou krajinou.

Doplňky na motorce - Doplňků je spousta - brašny, rolka, přídavné světla, plexi, kryt chladiče.

Vybíral jsem mezi spoustou Classiců - to znamená, že jsem chtěl zásadně jen cruisera. Vybral jsem na základě recenzí a zkoušení - doufám, že dobře! Je to už několikátá moje motorka, ale měl jsem pauzu asi dvacet let a předtím to byly Jawa, Honda a nějaké další spíš opravdu klasické než choppery. Takže vloni ve svých 57 letech jsem se vrátil s dvěpade číňanem abych zjistil jestli na to ještě mám a letos tahle nádherná holka! Ještě toho letos vzhledem k datumu nemám moc najeto, ale dojmy jsou spíše pozitivní, s nějakými negativy jsem zatím neměl tu čest. Předělal jsem trochu boční brašny, byly takové spuštěné a to se mi moc nelíbilo, takhle se mi zdají lepší. Přidal jsem svoji oblíbenou vlajku a ještě před úplným vypuknutím sezóny vyměním řídítka. Tyhle jsou rovné a široké a to mě moc nesedí (nevím jestli jsou origo, ale asi ne, nikde na jiné holce jsem takové neviděl). Půjdou tam klasické vyšší, pohodlnější, jsem už přeci jen dědek!

italian67
italian67 napsal 03.11.22 v 12:35

Krasavice

SKOL1963
SKOL1963 napsal 21.12.21 v 00:14 9b.

Nádhera

Čukot
Čukot napsal 29.04.21 v 12:59 10b.

PepaSahib
PepaSahib napsal 25.03.21 v 19:17

Takže jsem vyměnil řídítka, vyleštil přední kolo,vyměnil brzdové destičky a kapalinu a přidal orlíky! Zatím letos najeto asi 400 kiláků a pohoda! Jsem čím dál víc spokojený až na to, že postupně odhaluji, že minulý majitel asi jen jezdil a údržba nic moc, takže postupně se tím prokousávám. Jezdit můžu, tak mě to nijak neomezuje, ale postupně rozdělávám a napravuju zanedbané. Ale i tak jsem s Geishou spokojený!

Bágio1969
Bágio1969 napsal 09.03.21 v 17:07 10b.

Dobrý stroj, ať dělá samou radost.