Husaberg FE 450 (2009)

Vlastník voTTe
Vloženo 5.2.2021
Aktualizováno 5.2.2021

Moje první ostré enduro, super zábava, která mi vykryje období, kdy nemůžu lítat na silnici :)

KTM EXC 450: U KTM jsem se díval po modelech od roku 2013 a ty byly podstatně dražší, než Berg

První dojmy - Berg mi sednul na první dobrou, už když jsem si ho projížděl před koupí. Parádně ovladatelná motorka, výkonu dostatek, příjemný spodek. Za mě supr :)

Doplňky na motorce - Mousse

Zatím mám odjeto 50 mth a už se těším na další. Koupil jsem ho, udělal základní servis a údržbu, vyměnil vše, co bylo potřeba a od té doby jen jezdím. Dalších 20 tisíc do něj tedy padlo hned po koupi, nicméně určitě nelituju. Jako u každý jetý ostrý motorky tam byla potřeba ponákupová investice - v mém případě rozvoďák, napínák, mousse do kol, lanovody, všechny náplně, obutí a další věci.

Od té doby Berg šlape jak hodinky. Strašně se mi líbí projev na spodku, který má velmi příjemný. Nechci říkat gumový, ale prostě takový krásně čitelný a předvídatelný. Právě tohle bylo to, co bych řekl, že mi dovolilo naučit se rovnou na 450. Jakmile člověk ale začne točit heftem, začnou se dít věci :) 450 má síly až až, výkonový nedostatek jsem určitě zatím nepocítil. Jedinej, kdo to tý motorce kurví jsem já :D

voTTe
voTTe napsal 05.02.21 v 12:47

Díky! Všechny jsou z lomu Homolák na Berounsku

svahilec
svahilec napsal 05.02.21 v 12:36 10b.

Supr mašina Kde to je na těch fotkách?