Cagiva Raptor 650 (2001)

Vlastník Véterák
Vloženo 23.1.2021
Aktualizováno 23.1.2021

Příjemně hravá a obratná. Má nízké těžiště i celkovou hmotnost. K tomu akorát silný motor

Suzuki SV 650: Moc profláknutá a běžná, ne tak hezká
Yamaha FZS 600 Fazer: Víc se mi líbí projev a zvuk 2válce
Ducati Monster 600: Nižší výkon a strach ze servisu
Suzuki GSF 600 Bandit: Moc těžká a čtyřválec
Honda CB 600F Hornet: 4 válec a vyšší cena hezčích kusů

První dojmy - Velikostně spíše menší motorka, vhodná pro začátečníky a to i ženy menšího vzrůstu. Mrštná, obratná, s příjemným zátahem. Ovládání všeho na správném místě. Na naháče lehce předkloněná pozice

Motorku bych doporučil pro - Je vhodná jak pro začátečníky, kvůli lehkosti, tak i pro zkušené pro zábavu a hravost

Doplňky na motorce - Na motorce jsou nové Cnc páčky ve zlaté barvě, vyhřívané rukojeti, kratší držák spz a LED blikače

Při první jízdě jsem byl moc mile překvapen. Malá, lehká, obratná motorka. Dvouválec je moje krevní skupina. I přes sériový výfuk má velmi příjemný a uchu lahodící zvuk. Na malý objem 650ccm a výkon pouhých 53kw jede velmi slušně. Myslím, že je schopná potrápit i silnější stroje. Její výhoda je slušný zátah od spodu díky krouťáku a nízká hmotnost a s ní soubisející obratnost. Ovšem co mě naprosto uchvátilo je design. Příhradový rám MV AGUSTA, V-twin suzuki a fosforově žlutá barva na mě udělala dojem.

nexus
nexus napsal 13.02.21 v 11:10 10b.

Nadčasová elegance

Véterák
Véterák napsal 24.01.21 v 21:45

No SV 650 bylo taky v merku, ale je jich dost a ten vzhled vyhrál právě i kvůli výfukům

SV-DR
SV-DR napsal 24.01.21 v 14:45 10b.

Pekná mašina, ja som mal moto s rovnakým motorom Suzuki SV650 pekných 10 rokov , bavila ma dlho a nikdy sa nepokazila. Škoda že nemala dve výfuky ako Cagiva . to by bola paráda