Suzuki VZR 1800 Intruder (2008)

Vlastník Opotom
Vloženo 27.12.2020
Aktualizováno 17.7.2021

Z tého motorky jde respekt. Velký výkon ale také zároveň velká váha,

První dojmy - Na první pohled masivní motorka, je to velký kousek z kterého jde respekt. Celkově jsem na ní najel asi 500 metrů, protože v době koupě bylo -2 stupně :D od té doby jsem na ní nesednul a jen se v ní hrabu :D

Motorku bych doporučil pro - pro zkušené jezdce

Když tento typ Intrudera spatřil světlo světa,tak jsem si řikal co to ty Japonci vymysleli za hnus. V roce 2012 jsem si ji osedlal na veletrhu a byl jsem velice překvapený jak byla pohodlna. Pozice nohou a rukou byla naprosto perfektní, bohužel z finanční stráky byl pro mne tento model nedostupný, tak jsem si nechal zajít chuť.

V roce 2020 se objevila na inzerci tato motorka za rozumny peníz, ale od začátku jsem věděl ze něco bude špatně. Přes všechny negativní nazory a doporuceni na tento kus, jsem si ho přece jen koupil a splnil si svuj sen. Přesne v tomto okamžiku začínaji moje videa s opravou a také přípravou do provozu na sezónu 2021 :)

žižala.
žižala. napsal 28.12.20 v 10:10 10b.

Parádní kousek.

rade35
rade35 napsal 28.12.20 v 10:05 10b.

pěkný kocůr

pkkaca
pkkaca napsal 28.12.20 v 00:36 10b.

Nenaskočili Ti body..?Jasně že za 10

pkkaca
pkkaca napsal 28.12.20 v 00:32

Hustěkrutopřísná mašina Takhle návykových strojů moc není..A barva super.Žádná tuctovka Jen ty Cobry by jí slušeli

vajdi217
vajdi217 napsal 27.12.20 v 23:54 10b.

Moc pěkná, chválím barvy. Ty dojmy - hnus a pak následná koupě - úsměvný, ale když ji potkám, tak vlastně taky pořád nevím. Ta tvoje je ale fakt moc pěkná. Ať ti dělá radost