BMW R 1200 R (2010)

Vlastník laci
Vloženo 24.12.2020
Aktualizováno 24.12.2020

Na svůj věk velice zachovalá, málo najeto, spousta nových dílů.

Motorka koupena od FIRMA:CarTec Ostrava (Ostrava - Moravská

První dojmy - První dojmy skvělé, motorka padla do ruky hned při zkušební jízdě, je lehká, obratná a má specifické vlastnosti pro BMW a hlavně boxer motor.

Doplňky na motorce - Prozatím jen laďák Dominator

Zatím najeto asi cca 200 km, motorka splnila mé očekávání, zatím žádné zápory, uvidíme při dalších jízdách. Moto je vybaveno plexi, jehož jsem nikdy nebyl příznivcem, ale tady musím ocenit .Perfektní jsou také originální kufry a nosič. Motorka má komfortní sedlo, je široké a pohodlné. Brzdy jsou přesné, dobře dávkovatelné, dá se brzdit jedním prstem. Výborně se ovládá také kapalinová spojka. Řazení přesné, dobře odstupňované rychlosti .Přehledné budíky, ukazatel zař. rychlosti a bonus-teploměr.

laci
laci napsal 14.10.22 v 20:38

Sviňa ušatá...budiš mu země lehká. No a chudák světlo, R.I.P.[im

laci
laci napsal 14.10.22 v 20:24

Po dvou letech můžu řict, že to byla moc dobrá volba. Motorka super jak na cestování a delší jízdy(dokoupil jsem topcase), tak na vyblbnutí v zatáčkách a krátkých vyjížďkách po okolí.
Nemám jedinou věc, kterou bych mohl vytknout.. Jo, akorát jsem trefil zajíce, takže to odneslo komplet přední světlo(mám tam teď nouzovku na doježdění sezóny), v zimě vyměním.

Mark09
Mark09 napsal 20.03.21 v 16:54 10b.

pali3x
pali3x napsal 26.12.20 v 17:06 10b.

Nádherná motorka, prajem aby boli všetky km odjazdené bezpečne a s radosťou .
Známy má starší model. ako tak pozerám na fotky... Má oveľa krajšie "budíky" - ako "švajčiarské hodinky". U vášho (novšieho) modelu "budíky" trochu pokazili .

PremaE34
PremaE34 napsal 24.12.20 v 17:12 10b.

Krásně zachovala, ať dělá radost.