Honda SH 150 (2013)

Vlastník pbudik
Vloženo 25.10.2020
Aktualizováno 25.10.2020

Vzorný služebník pro každý den,lehce ovladatelná hravá a spolehlivá.

Motorka koupena od FIRMA:Petr Čech - TMS Power Moto (Zlín)

První dojmy - Sednete zmáčknete start motor se roztočí a jedete. Ovládací prvky jsou jednoduché stop start nepoužívám.Velká kola si poradí s nerovnostmi na vozovce stabilita je dobrá i na horších cestách.Kladně hodnotím rovnou podlahu .Origo kufr je na nosiči při volnoběhu hlučný drnčí.

Motorku bych doporučil pro - moto je vhodné pro všechny kdo hledá praktičnost nízké provozní náklady na dojíždění do zaměstnaní za zábavou zaparkujete kdekoliv a propletete se každou zácpou šetří čas ale chce to zkusit.

Doplňky na motorce - Kryty rukojetí štítek puig deka na nohy Held

Hondu jsem puvodně vybral pro manželku já na ní jezdím do zaměstnání je to dopravní prostředek který ušetří spoustu času. Je obratná a spotřeba na to co umí a uveze je zanedbatelná.Na jízdu po městě uplně v pohodě mimo město to zvládne taky ale možnosti podvozku v 100km/h už jsou na hranici.Motor chytá na první protočení jak za studena tak za tepla.brzdy abs nemám žadné výtky vše ok.Ovladatelnost je příkladná jak na kole.Spolujezdec má sve pohodlí ale na cestování to není.Uložny prostor pod sedačkou stačí ale mou Nolanku tam nedám tak je v kufru.Spotřeba jezdím 2,3 až 2,5 l na 100km. Servis si dělám sám po koupi proběhla výmena oleje motor,zadní převodovka chladící kapalina brzdová kapalina svíčka řemen valečky a vodítka variatoru seřízení vevtilu a přezutí obou pneu od té doby jen radostná jízda pořidil jsem kryty na ruce origo Honda a stít puig montáž tohoto štitku byla trochu náročnější ale je tam.Nechtěl jsem vysoký štít jezdím jen v létě tak aby na mě šel nejaky vzduch Na nohy fouká dost v chladném počasí je to znát ale je to dáno uzkou stavbou skutru.Poruchu jsem neřešil žádnou možná proběhne kontrola brzdové páčky kterou musíte zmáčknout při startu zdá se mi ta sila zmačknutí poněkud nepřimeřená.Skutřík jezdí ve městě i mimo město tak jak má je to jen na Vás kam a jak daleko se vydáte a co vydrží Vaše tělo.