Suzuki GSF 650S Bandit (2006)

Vlastník Felix22
Vloženo 23.9.2020
Aktualizováno 23.9.2020

Moje další Suzuki, vždy dokáže vykouzlit úsměv na tváři.
Sázka na jistotu.

Motorka koupena od pavelna22 (Vlašim)

Honda CB 600S Hornet: pohodlí, Bandit mi i přes nižší výkon sedl víc

První dojmy - Okamžitě mi padl do ruky, úžasně se ovládá, do zatáček padá úplně sám a v kombinaci s laděným výfukem má nádherný zvuk

Motorku bych doporučil pro - Pohodovým jezdcům, co se chtějí sem tam rychleji projet a nepotřebují 200 koní pod zadkem.

Doplňky na motorce - Laděný výfuk Streetfighter, LED blinkry, zatmavený štít proti větru, kufry

Hned jak jsem ji viděl v inzerátu, měl jsem potřebu ji vidět na živo, po projetí jsem měl definitivně jasno, potkalo mě štěstí a natrefil jsem na opravdu zachovalý kousek a solidního prodejce.

Kupoval jsem tuto motorku i tak trochu z rozumu, je totiž velmi všestranná: dobrá spotřeba a pohodlný posez spolu s dostatečnou ochranou proti větru zaručují, že S-kový Bandit bude skvělý parťák i na delší cestování.
Po odmontování kufrů a po svižnějším pohybu pravého zápěstí se můžete i vyblbnout na klikatých silnicích a natřít to pár “golfům v chipu”.

A pokud chcete svou milou jen tak v klidu vyvézt za město k západu slunce, Bandit pro Vás bude opět ideální volbou, je to totiž jedna z motorek, která sice extra neohromí, ale hlavně nezradí a nezklame:)

Jediná nevýhoda je za mě vyšší hmotnost.

A ještě něco... Bandit pi*o!

Petr163
Petr163 napsal 26.09.20 v 12:33 10b.

Bandit je opravdu sázka na jistotu jak píšeš, sám ho mám sice 1250 ale naprostá spokojenost. Takže za mě ti přeju ad ti dělá jenom radost.

Čadil
Čadil napsal 23.09.20 v 13:20 10b.

super