Suzuki DL 650 V-Strom (2019)

Vlastník Hugito1974
Vloženo 16.7.2020
Aktualizováno 16.7.2020

Nový stromek mně překvapil...a to příjemně...oproti starému, který jsemmměl 3 roky a najezdil na nem cca 51.000...opravdu posun.

Motorka koupena od Motobikers s.r.o.

Yamaha Tracer 700: důvod neuveden

První dojmy - Mnohem lepší podvozek i výkon motoru.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji pilotům menší postavy, jako jem já ...174 cm...nohy v pohodě na zemi, maipulace na místě parádní.

Doplňky na motorce - Ihned jsem dokoupil sadu bočních kufrů Givi, mám objednaný TopCase givi, padací rámy. Motorka je vybavená klínem pod motorem, hlavním stojanem, blastry na řídítkách, ještě držák navigace a navigaci samotnou.

Zatím mám na něm asi jen 1000 km, takže dále budu popisovat časem, co se mi na něm líbí a co naopak ne. Pokud ale bude fungovat stejně, jako jeho 10 let starý předchůdce, budu velmi spokojen. Ještě mně čeká pár úprav a nákup několika drobností a bude jako můj starej Běloušek, se ktrým se mi fakt moc dobře jezdilo. Někdo tvrdí, že byl hezčí starej, někdo, že je novej hezčí...podle mně mají oba něco do sebe.

runda
runda napsal 13.12.20 v 16:33 10b.

Hunyady
Hunyady napsal 17.07.20 v 06:26 10b.

No já si na Stromku nějak nemůžu zvyknout na to přední svetlo, ale to je problém můj, ne majitelů Stromků. A jinak krásná motorka. Ať Ti dělá jen radost

ZBYNEK1
ZBYNEK1 napsal 16.07.20 v 16:18 10b.

Ať Ti ta krasavice dobře jezdí bez nehod,Hugo

Goodji
Goodji napsal 16.07.20 v 12:10 10b.