ČZ 175/477 (1969)

Vlastník Expedro
Vloženo 4.6.2020
Aktualizováno 8.8.2022

ČZ 175 RAT. Přestavba přestavby ČZ CAFE.

První dojmy - Po radikálním posezu na ČZ CAFE příjemná změna.Pohodové moto ve stylu Brat.

Motorku bych doporučil pro - Jako první moto pro mého syna.

V garáži už dlouho stála v koutě má starší přestavba ČZ Cafe.
Zažil jsem s ní spoustu srandy v 80km/h, ale na delší cesty prostě nebyla.Měl jsem v dílně pár věcí z předchozích projektů,tak jsem se rozhodl ji ˇˇtrochu´´ poupravit.
Líbí se mi styl BRAT ,tak bylo rozhodnuto.Jednoduchost,minimalismus,ošoupaný vzhled.Druhá upravená nádrž ,asi z Panelky,zadní blatníček (laminát),řídítka z hrazdou,alu ovladače a tachometr.Samostatná kapitola byla sedlo.Vyrobit skořepinu (lamnát) pak nalepit molitan,spoustu broušení a hurá k čalouníkovy,který svou práci odvedl perfektně.Posuďte samí.
Lak byl trošku oříšek 3 vrstvy laku ,obrousit a zalakovat ještě obrousit všechny alu části a bylo téměř hotovo.Nainstalovat světlo,zrcátka, tacho,roztahat elektriku.
Jízda na ní je podstatně příjemnější ,než na CAFE.

TomFlowtek
TomFlowtek napsal 15.04.23 v 04:34 8b.

Skvělý! Mam 175 a moc rad bych si z ni udělal něco podobnýho.. ? Takže díky za inspiraci s laminátem.. Já furt vymejšlel jak udělat hezký blatníky... ?

Pesoun
Pesoun napsal 10.09.20 v 14:07 10b.

Hezké! Svezl bych se

Radek2107
Radek2107 napsal 06.06.20 v 07:38 8b.

Je to ujetý, ale mě se to kupodivu líbí. Jediné, co mi tam hapruje, je ta nepřirozeně ošoupaná nádrž.