Yamaha FZ1 Fazer (2011)

Vlastník MarcoFish
Vloženo 4.5.2020
Aktualizováno 21.2.2021

Konečně pořádná motorka a nový miláček do rodiny. No je to pěkná divoška a doufám že mě nevypláchne. Sezonu 2020 jsme přežil tak jedeme dále...

Kawasaki Ninja 1000SX: Tak asi mě sedla více YAMAHA už jsem měl i před tím i když FZ6 ale měl a po technické stránce žádný problém

První dojmy - Po 30000 na FZ6 příjemná změna, stroj je pěkně ostrý ale já na Yamahu jako takovou nedám dopustit. Pár motorek jsem vyzkoušel ale tahle mi prostě sedí. Nevím jestli je vhodná pro začátečníky ale myslím že moc ne už kvůli té dravosti. Nic méně velká část jízdy je na řidiči.

Motorku bych doporučil pro - Po 15K za sezonu 2020 musím konstatovat, že s výfukem je to fakt super motorka. Plánoval jsem jí na sezonu ale ještě si jí nechám a budu jezdit do 30K.Pak uvidím jaká bude další volba.

Doplňky na motorce - Motorka je ve standartním provedení, kromě lámacích páček a laděného výfuku MIVV suono, s originálním výfukem to prostě není ono.

Tento stroj jsem si vybral, protože jsem chtěl posílit koně. Mám cca 100 kilo a když jsem potřeboval, třeba při předjíždění zatáhnout tak FZ6 se zdála utahaná. Tenhle litr už je někde úplně jinde 110kW už má pěkný tah. Podvozek FZ1 je rozhodně tvrdší než u FZ6. Tak na slušné silnice, super, sedí ale na okrsky noc moc. Cestování máme teď naplánované a pak se mohu vyjádřit.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 11.05.20 v 16:30 10b.