Yamaha FZ1 N (2006)

Vlastník Honza-suky
Vloženo 30.3.2020
Aktualizováno 30.3.2020

Rychlopalný sáňky. Relativně za rozumný peníze, spousta zábavy a výkonu v jednom.

První dojmy - Po přidání pár nutných doplňků, jako např: Laďák, Quickshifter, Přepákování Vyhovující řidítka, Karbonové doplňky atd.. se z toho stala těžce návyková záležitost!

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny ! Myslím že každý by měl mít možnost se na této motorce svést, ačkoli bude pouze čistě na něm, jak k této motorce přistoupí. Můžeš sní jet kochačku a výletní tempo, ale taky sní můžeš jet nesmysl a potrápit převesmírované supersporty !

Doplňky na motorce - Zkušené oko motorkáře pozná, co vše je na moto jinak ! Co není vidět je asi instalovaný QS. Jinak motorka nemá žádné motorové úpravy.

Motorku jsem vybral čistě ze zvědavosti. Po pár úpravách a utvoření dle obrazu svému, jsem spokojen. Nutno podotknout, že moje předchozí motorka (Triumph Speed Triple) byla charakterově asi lepší, už jenom z důvodu toho že to byl "třívál" a ten chod motoru v každých otáčkách zábavný a FZ1 je zábavná až nád 6-7 tis.
Podvozkově Speed byl na tom opět lépe, takže vlastně zas tak spokojen nejsem .
Hlavní důvod proč jsem volil FZ1 byl okruh, speed na rovinkách hodně ztrácel a poměrně dost mě sr*lo, že i dva roky starší model speeda mi ujížděl. A jelikož jsem dost soutěživý, tohle mi nešlo přes srdce. Opět nutno podotknout, že s fz1 jsem na okruhu ještě nebyl i když to byl hlavní důvod proč jsme do ní šel

Ale zvuk a střílení do výfuku při jízdě + Quickshifter dost vynahrazují všechny nedostatky FZ1 :D :D

James01
James01 napsal 22.08.20 v 18:21

Super recenze. Sleduju tě i na YT ?? hodně o FZ1 N taky uvažuji.. co jezdíš za gumy ? Jo hele prej si dost vysokej.. mohu vědět kolik meris ? Hádám že máš boty vel. 47

Jounas
Jounas napsal 06.04.20 v 11:11 10b.

PSI jednodílka na míru. Schvaluji. Bike musí být zábavný...Jen mě napadá, když byl důvod okruh, proč ne R1:)

RomanSS
RomanSS napsal 06.04.20 v 08:59

Koukám, změna designu (designera)...ten předchozí kýč byl hroznej, tohle je pecka... Jinak zajímavá volba po speedu...

R8man
R8man napsal 04.04.20 v 23:03 10b.

Pěkná

WAR10K
WAR10K napsal 01.04.20 v 20:33 10b.