Moto Guzzi V7 Carbon (2018)

Vlastník Karlossboss
Vloženo 7.3.2020
Aktualizováno 26.6.2023

Šperk na dvou kolech, emoční výron po každém nastartování. Je to samozřejmě limited 500ks. Ve výběru nebyla, ale vše je na ní z karbonu.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Guzzi CZ - První kozí (Sušice

První dojmy - Věděl jsem přesně do čeho jdu. Čeká mě zajíždění, takže žádná divočina zatím.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji všem co chtějí naprosto pohodlnou pozici za řídítky, 21 l. Nádrž a tudíž dojezd cca 500km, všem těm co nechtějí mít motorku z plastu a ocení luxusní materiály.. Jinak lidi z aut i po ulicích na mě koukají jak vyjevený telata, protože ta motorka je prostě krásná. Ovládání, překlápění super, jízda naprosto komfortní i pro spolujezdce. Poloha nohou.. je jako na židli. Potřeboval jsem krapet spomalit a přechod že sportky 1200, která je ke všemu o 50 kilo těžší je pro mne ideální.

Doplňky na motorce - Zrcátka do řídítek, a samozřejmostí jsou parádní laďáky Mistral .

Recenzi dodám po zajetí motoru, ale tak něco málo. Zatím jezdím do 4000-4300 otáček, studená vozovka, takže žádná divočina a zatím cca 240km, přední brzda začíná fungovat. Řazení opravdu luxusní oproti starším guzzinám , ale neutrál chce prostě cvik. Totální magnet pro oči všeho kolem živého, tím myslím i krávy, ovce atd . ale na tom mají veliký podíl, ty brutálně znějící laďáky Mistral

20,4 Tak jsem naprosto zamilovanej.
Natočíno bez pár dobných 3000km .Garančku jsem dělal. jak jinak v Sušici asi ve 1300.
Jsem maximálně spokojený a spotřebou nadšený , Tahám nebo ne, se spotřebou jsem se nedostal nad 4.3 na 100.
Zvuk s Mistralama je naprosto famozní .Blikačku otáčkoměru jsem si dal na 6100 otáček . občas bouchnou saze znáte to a tak už hlásiče nejsou v kompletním tvaru a velikosti
Pokračování po krizovém stavu.

3,7
Najeto zatím přesně 6000
Servis Nové gumy co se dávají na Rougha
Je to sice polodrapák ale jezdí de mi na něm fajn a vypadá skvěle. Občas vypnu trakci a zkrátím si nekde cestu přes pole lesy
Celkově jsem s mašinou neskutečně spokojenej a jediné čeho lituji je, že nejsem nezadanej .-) protože bych jezdil od rána do noci .-)

10.10
Tak nás s láskou čekají poslední letošní km. stav tachometru je 12 tis.a nějaké drobné
silnička od Pirelli v prdeli v 6000 tak jsem tam dal hrubý gumy z Rougha a měnit je budu na jaře tak po 1000 km . takže v závěru vydrželi 7000 .Mám takový úmysl dát na ní polokapotáž ,ale ještě si to vzhledem k ceně rozmyslím ,1300 éček není nejméně

25.6.2023
Tak ta moje koza má nalítáno 24000, bez ztráty kytičky.
je to láska na celý život

bubaris
bubaris napsal 29.08.21 v 13:13 10b.

Nádherný stroj je vidět, že je v rukou zkušeného jezdce.
Dávám 10 bodů

bruttopyr
bruttopyr napsal 24.12.20 v 23:07 10b.

Tohle je motorka!

Jenda1319
Jenda1319 napsal 27.07.20 v 23:14

(y) (y)

TRA
TRA napsal 20.04.20 v 17:57 10b.

Moc pěkná

kuzmič
kuzmič napsal 11.04.20 v 21:33 10b.

Jééé... Slint...
Fakt paráda...